אז מה וזה?

...מתים שתצטרף למועדון החברים שלנו

רוצה להתעדכן לגבי מה שהולך הרבה לפני כולם? להיות במקומות הנכונים בזמן הנכון ולקבל הטבות מפנקות? תן לנו לעדכן אותך..

[mailchimpsf_form]

...מתים שתצטרפו לקהילה שלנו

רוצה להתעדכן לגבי מה שהולך הרבה לפני כולם? להיות במקומות הנכונים בזמן הנכון ולקבל הטבות מפנקות? תן לנו לעדכן אותך..

מה הסטטוס שלך?

אז מה וזה?

25 אוג' 2012 | מה וזה

מדד ההשפעה

תקריאו לי
פסקול לפוסט

פעם, המשוואה הייתה פשוטה: ידע = כוח. היום, כבר הבנו שהכללים השתנו. הידע הפך זמין יותר, קצר יותר, לעוס, ארוז ומוכן לצריכה. ידע שרודף אותנו בכל מקום. בטלפון, על המסך, ברמזור, בניוז פיד ועל הלוח בלימודים. ופתאום, בתוך כל המידע שמסביב, מגיעה ההבנה: ידע = בלבול.

בלבול בגלל שבין גיל 20 ועד 30 יש לך הרבה יותר אפשרויות מאלו שהיו להורים שלך בכל החיים. אפשרויות קטנות כמו עבודה זמנית שהופכת לקריירה ואפשרויות ענקיות כמו תואר במשפטים שגורם לך לברמן. וככל שהחיים נהיים קלים יותר, ההתלבטויות הופכות קשות. ככה שבסוף העשור הזה, נשאר מאחוריך שובל ארוך של מסיבות, אלכוהול, אהבות, אכזבות והמון אפשרויות שוויתרת עליהן. הגעת לגיל שאפשר להתחיל. עכשיו רק צריך להחליט מאיפה.

אז כדי שלא נלך לאיבוד בתוך כל מה שמסביב, הקמנו אתר שמיועד רק לנו, שנותן לך להרים את הראש ולראות שיש עוד מיליון אנשים בגילך שצועדים מבולבלים לצידך. מיליון!! אתר שמשמיע את הקול שלך, ושל כל האנשים שצועדים מקדימה ומהצדדים. אתר שכולו חוויות אישיות של אנשים כמוך שניסו, טעו והצליחו. אתר שאוסף את כל מה שצריך לדעת כדי לצאת מהעשור הזה אחרי שלמדת את הידע, צברת את הכוח, הבנת את ה- "מה" וטעמת את ה- "זה".

מי אנחנו? (מימין לשמאל): יעל מונרוב, איל דרור, טל וולקוביץ, מור וולקוביץ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

3 הערות

maveze

מה וזה

אז מה וזה?

אין קטגוריה

אז כדי שלא נלך לאיבוד בתוך כל מה שמסביב, הקמנו אתר שמיועד רק לנו, שנותן לך להרים את הראש ולראות שיש עוד מיליון אנשים בגילך שצועדים מבולבלים לצידך.
  • הזמן

    20:08

  • המקום

  • הטמפרטורה

  • המוד