* מומלץ לקרוא את אסור לפחד  לפני שממשיכים.
.Yeah, I'm only dating cold woman" I said"
.Well, you know what you need to do then” She said"
.Date a hot woman" I said"

שלוש השורות האלה תקועות אצלי בראש כבר כמעט 7 חודשים, ורק בגלל המשמעות שלהם אודי כל כך מוצלחת בעיניי. הרי היא פשוט קסם מתגלגל על גבי כוכב הלכת שלנו, היא שוחה בתוך הצוף המתוק של העולם ורואים זאת בכל מחווה של גופה.

רציתי לבחון איך זה להיות עם בחורה חמה, איך זה להיות עם מישהי שרואה אהבה מסביבה, שמכוונת את דרכה בזרם החיים במקום לצוף לכל מקום שהוא ייקח אותה. ידעתי שהמסע הזה יהיה בלתי צפוי ויכול להוביל להרפתקאות מופלאות, והייתי מוכן לרכבת הרים חסרת מעצורים. 

סוף סוף נפגשתי עם אודי. אנחנו מאתיים מטר אל תוך האוקיינוס, בין גלים גבוהים, מנסים בכל יכולתנו לתפוס כמה שיותר גלים ומדברים בין גל לגל. אחרי שעתיים השמש מתחילה לשקוע, מה שמשנה את נוף השמיים. בלעדיה לעולם לא הייתי מבחין בכך.
"תראה את השמים, זאת שעת הלוונדר" היא אמרה.
"שעת הלוונדר? על מה את מדברת?" שאלתי.
"אתה לא יודע מה זה שעת הלוונדר?" היא שאלה במבט מאוכזב. "תסתכל סביבך, הכל תופס גוון סגול, בדיוק כמו הלוונדר".

הסתכלתי על השמיים והעננים והם באמת היו סגולים, בעצם, העולם כולו הפך סגול. צבע האוקיינוס, השמיים ואפילו קרינת השמש - כולם הפכו לוונדר.
"לא ידעתי שככה קוראים לתופעה הזאת".
"עכשיו אתה יודע" היא חייכה ועלתה על גל שנברא במיוחד בשבילה. 
 
עם רדת החמה סירה אספה אותנו ממעמקי האוקיינוס. אחרי עשר דקות של זמזום מנוע הגענו אל החוף, עמדנו אחד מול השניה והחלפנו מילים אחרונות.
"היה לי מאוד כיף" אמרתי.
"כן, גם לי. תודה שהזמנת אותי" אודי אמרה.
"אנחנו בטח נתראה שוב בקרוב".
"כן, יכול להיות, למרות שאני עוזבת עוד שלושה ימים".
"טוב אז נראה מה הגורל מתכנן לנו".
החלפנו חיבוק מהיר וכל אחד הלך לדרכו.
 
אנחנו כל כך שונים, נראה שאנחנו עשויים מחומרים בעלי מצבי צבירה שונים, מאנרגיה שזורמת בכיוונים שונים, חשבתי לעצמי בזמן שנסעתי חזרה להוסטל.
באמת היינו שונים, יכולתי להרגיש זאת בכל מילה שאמרתי, בכל תנועת גוף שלה עוד מהרגע הראשון בדרטי קיטצ'ן. באותו הרגע חשבתי שהכל אפשרי אם נכיר קצת, אם נחלוק את העולמות שלנו אולי נמצא דרך לאזן אחד את השנייה. אבל זאת הייתה רק פנטזיה, רק הזדמנות לנסות להכיר בחורה חמה.

בסופו של דבר ההבדל בינינו הוא שאודי מפלסת את דרכה בעולם ככל העולה על רוחה, בזמן שאני מחכה שהעולם יוריד לי מן מהשמיים. עכשיו כשאני רואה זאת בעיניים מוארות ואני רואה שדרך כזאת היא פשוט בלתי אפשרית, אני תופס את המושכות של חיי ומכוון אותם בדיוק לכאן - לסיפורים.

// איוון ליסי

Your email was successfully saved