החלטתי שהנושאים הבאים בהם אדון יהיו נושאים כאלה שאני מניחה שנוגעים לכל אחד או אחת. אז באווירת פוסט-חג-הפסח אני רוצה שנשוב לדבר על הסנה הבוער - הלא הוא הבוש הגורם לטשטוש, הערווה המרגישה כמו פרווה. אדבר על היתרונות והחסרונות של שיער הערווה ואתייחס גם לעניין האסתטי הכרוך בכל העניין כמובן.

זה קרה די מזמן אבל הנושא צף שוב לאחרונה. לפני כמה שנים פגשתי בחור, חמוד מאוד וגם מעניין ואינטליגנט. היה לי כיף לצלול לתוך עיניו היפות, לשתות איתו תה עם ג'ינג'ר, נענע ולימון. היה ניתן להרגיש כי מדובר בבחור שלא מתעסק בחיצוניות יותר מידי. הבנתי שהבחור מעדיף את המראה הטבעי, במיוחד כשאמר שבעיניו בחורה ללא ניתוחים היא הכי יפה שיש. לפני כמה שנים הייתי יותר תמימה מסתבר, ואפילו לא העליתי בדעתי שמרוב כל הטבעיות אתקל בבוש יותר גדול משל מוש. בן ארי.

לא בא לי מחלות מין

לבוש קיימים גם יתרונות, (האמנם?) מחקרים מוכיחים שהבוש הוא דבר חשוב מאוד. כמו גם שערות האף, האוזניים, ואפילו בית השחי, השערות מגינות על אזורים חשופים. במחקר שנערך בארה"ב בקרב אלפי אמריקאים, נשאלו על ההיסטוריה המינית שלהם ועל הרגלי הטיפוח שלהם. ממצאי המחקר הראו כי קיים קשר בין מחלות מין ושיער ערווה. תופתעו לגלות כי אנשים הדוגלים באורח חיים טבעי נוטים לחלות פחות במחלות מין. הורדת השיער כרוכה בגילוח שלעתים יכול לגרום לפצעים או לחתכים קטנים אשר מאפשרות חדירה קלה יותר, לא זאת שאתם חושבים, אלא של מחלות המין.

מרוב עצים לא רואים יער

בהחלט מדובר בחוויה לא נעימה, זה לא היה סתם בוש, אלא נפלאות יערות הגשם. אפילו בנהר הבוש שבאירלנד אין בושים כאלה. כמו שאתם בטח יודעים בנות מאפיינות דייטים על פי מילה אחת דומיננטית "השבדי", "עורך הדין", "הקיבוצניק". לכן, הפעם החלטנו בקבוצת הווטאסאפ לקרוא לבחור הנ"ל - "בושמילס", אבל שיישאר בנינו, אה?

תלתלים שחורים נופלים על הכתפיים

זה לא שאני דוגלת בגילוח של כל הגוף, גם קוצים הם לא דבר נעים, אבל שאריות של תלתלים שחורים על מצעים לבנים יכולים להוציא אותי מהכלים. שלא לדבר על תלתלים קטנים על האסלה של השירותים. אני גם לא חושבת שכל הנשים צריכות להיות חלקות עד הסוף, אבל גיזום וקיצוץ הם דברים חשובים לאסתטיקה, למשיכה, שלא לדבר על המין האוראלי.

בוש לך

לסיכום, תעשו מה שתרצו. אני לא חושבת שאשנה את בוש, בעיניי אפשר לדבר על לכסח את הדשא, אבל משום מה יש לי תחושה עמוקה שהוא לא יכול לוותר על ג'ורג' וו בוש, אז אני וויתרתי עליו. עניין האסתטיקה חשוב לי יותר מאשר להיות טבעית, במיוחד חשוב לי גם ליהנות מהמין האוראלי ולא למצוא בין השיניים תלב"צ לא נורמלי.

// אלינה מטטוב

Your email was successfully saved