הרגליים היפות שלי

...מתים שתצטרף למועדון החברים שלנו

רוצה להתעדכן לגבי מה שהולך הרבה לפני כולם? להיות במקומות הנכונים בזמן הנכון ולקבל הטבות מפנקות? תן לנו לעדכן אותך..

[mailchimpsf_form]

...מתים שתצטרפו לקהילה שלנו

רוצה להתעדכן לגבי מה שהולך הרבה לפני כולם? להיות במקומות הנכונים בזמן הנכון ולקבל הטבות מפנקות? תן לנו לעדכן אותך..

מה הסטטוס שלך?

הרגליים היפות שלי

19 מרץ' 2017 | אליה פרג׳ון

מדד ההשפעה

תקריאו לי
פסקול לפוסט

"איזה רגליים יפות יש לך", הוא חייך אליי ולקח שאכטה מהסיגריה הדלוקה. חייכתי אליו והוא הוסיף ואמר: "אז מה, חוץ מחיוך אני לא אשמע מילה?" האמת, לא ציפיתי שזה מה שהוא יגיד באותו הרגע. הייתי עסוקה במחשבות אחרות, המשפט שלו על הרגליים היפות שלי גרם לי להיזכר במישהו אחר. הסתובבתי בחצי מבוכה וחצי אמירה שאני לא בעניין והתחלתי ללכת.

בעודי עוברת בין האנשים, הפרצופים, הריחות, המוזיקה הכל כך חזקה והאלכוהול שלא זרם בגופי כל כך הרבה זמן, נעלמתי. לא הצלחתי לחייך, לא הצלחתי לדבר, הגוף דיבר במקומי. עצמתי את העיניים והתחלתי להזיז את הגוף, הדלקתי סיגריה ועפתי לעולם המוזיקה בלי מילים. היו אנרגיות טובות סביבי, אבל חוץ מגופי שרקד בלי הפסקה ועף בין הצלילים שבראשי, לא הייתי שם, עם הרגליים היפות שלי.

בעבר, כשמישהו היה מחמיא לי, מרוב חוסר ביטחון (שאני נושאת עמי שנים), הייתי צוחקת עליו ביני לבין עצמי שהוא לא רואה טוב. הייתי מביטה במראה ולא יודעת איך להגדיר את הלוק שלי וכל מחמאה שקיבלתי הייתה מהר מאוד נעלמת כאילו לא הייתה. מישהו פעם אמר לי שאני משדרת עוצמה. אף פעם לא באמת הבנתי איך ולמה הוא אמר את זה? אני? כוח? מבחוץ אמנם אני נראית כמו מישהי שכובשת את העולם, בחורה שמסוגלת להזיז בניינים, אך בפועל מעטות הפעמים שאני מרגישה חזקה, כריזמתית או סופר גירל.

בשנים האחרונות, רק כשהכרתי את עולם "חיי הלילה", התחלתי להתעסק במראה שלי. לא ידעתי איך להגדיר את עצמי, ודווקא שם, מרוב שזה עולם כל כך חומרי, זה תפס אותי. בין כל היפות עם הרגליים הארוכות והמחשוף בחזה, לא פעם הרגשתי לא יפה. למרות שתמיד התחילו איתי, תמיד פרגנו לי וכמעט תמיד הצלחתי להכיר את מי שרציתי, תחושת חוסר הביטחון צצה. לא היה לי כיף עם זה, אבל נלחמתי בכל כוחי. עם הזמן הצלחתי לשפר את הביטחון, להסתכל במראה, לבחון את עצמי ולהרגיש טוב יותר.

למדתי להתלבש, להתאפר לדפוק מבט ולהבין שכשאני נכנסת למקומות, כולם מסובבים את הראש. . ופתאום, ברחבה, על עקבים, אחרי ששנה לא יצאתי לרקוד וליהנות, הוא שוב הגיע לבקר. בין המוזיקה, האנשים, האלכוהול שהציף אותי, הביטחון הנמוך הזכיר לי שהוא עדיין כאן. הבחור שהחמיא לי בתחילת הערב אמנם עניין אותי, אך לא העזתי להתקרב כי לא הרגשתי יפה. חייכתי כי בלעתי את המילים מולו, והלכתי להעביר עוד ערב עם הביטחון הנמוך והרגליים היפות שלי.

לא משנה כמה זמן יעבור מהרגע שתרגיש שלם עם עצמך, תמיד יגיע הרגע שבו אם לא תטפל בעצמך ובנפש שלך, שצברה כל כך הרבה צלקות, הביטחון העצמי הנמוך יחזור לבקר.

// אליה פרג'ון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אליה פרג׳ון

אליה פרג׳ון

הרגליים היפות שלי

זמן איכות

בעבר, כשמישהו היה מחמיא לי, מרוב חוסר ביטחון (שאני נושאת עמי שנים), הייתי צוחקת עליו ביני לבין עצמי שהוא לא רואה טוב. הייתי מביטה במראה ולא יודעת איך להגדיר את הלוק שלי

 • הזמן

  09:15

 • המקום

  במסיבה

 • הטמפרטורה

  חם אש

 • המוד

  לחוצה