רק עכשיו אני מתחיל להתאושש מחופשת החלומות שלי לזנזיבר, אותה תכננתי לפרטי פרטים.
זה התחיל בשיחה שלי ושל חברה טובה, הסתכלנו אחד על השנייה והבנו שאנחנו חייבים חופשה. אז לאיפה נטוס? זנזיבר זה אחד מהיעדים שחלמתי להגיע אליהם. מקום מדהים שהאמנתי שאליו אגיע עם בן זוג. דמיינתי אותנו פוסעים על החוף הלבן המושלם, מביטים על המים בצבע טורקיז בעוד בחור מקומי פותח לנו אננס, ובדיוק רגע לפני שהשמש שוקעת הוא מציע לי נישואין. אני כמובן מסכים, הפנטזיה ממשיכה וממשיכה ועוד רגע אני מקיא כבר דבק על עצמי.

אז בחזרה למציאות, כמובן שהחברה אמרה לי שקדימה, טסים לאן שאתה מחליט (אני תמיד מחליט).
מיד חייגתי לעוד חברה טובה שלי ועדכנתי אותה שאנחנו טסים לזנזיבר. מרוב התלהבות היא הודיעה בלי להסס שהיא מצטרפת מפני שחוויה כזאת לא מפספסים. אני והפה הגדול שלי סיפרנו לחברה נוספת על השתלשלות העניינים וכמובן שהיא לא הייתה יכולה לפספס טיול הורס מצחוק כזה. בסופו של דבר טסנו אני ועוד שלוש חברות שלי שלא מכירות אחת את השנייה, אבל היה לנו מכנה משותף אחד - כולנו יוצאי צוותי בידור באילת. חבורה שכזאת, טסה לאי הכי רומנטי וקסום בעולם - התחלה של בדיחה טובה או קבוצה טובה, תלוי איך מסתכלים על זה.
הטיול היה מדהים. בכל יום חוויתי חוויה חדשה - שחיתי עם דולפינים וצבי ים, צללתי לראות כוכבי ים, טיילתי באיים נעלמים, הכרתי תרבויות אחרות, הייתי בכפרים של מקומיים, הפלגתי בסירות שונות למקומות מדהימים, ואפילו לא הזכרתי עדיין את המלון ההיסטרי ״רויאל זנזיבר ביץ׳״, שהוא מלון ברמה הכי גבוה שיש עם מסעדות בסגנונות מגוונים, בריכות בכל הגדלים והצורות, וברים שנמצאים בכל מקום ואפילו בתוך המים.

אם כל הטוב הזה לא מספיק, הכרנו ביום הראשון ממש במקרה זוג גברים בני שלושים ושתיים שנמצאים בזוגיות כבר שלוש עשרה שנה. מהרגע הראשון היה לנו חיבור מעולה, והרגשנו שחברי הטיול הפכו לקבוצה טובה בהחלט.
טיול של שבעה ימים, שישה אנשים שרובם לא מכירים אחד את השני וקבוצת וואצאפ אחת בשם ׳משפחת זנזיבר׳ שהפכה למשפחה אמיתית.
עולם קטן שיש בו כל כך הרבה חוויות שאפשר לחוות - רק צריך להיפתח ולתת לדברים לקרות.
תודה על טיול של פעם בחיים עם אנשים שהם לכל החיים.

// אלירן חזן

Your email was successfully saved