היי.
קוראים לי אלעד, היום ט"ו באב ואני רווק. 
לא המצאתי את הפורמט וסביר להניח שאני ממש לא הראשון שכותב על כך (יש מצב שאתם מגלגלים עיניים עוד מהכותרת), אבל באמת שלא תכננתי את זה. האמת היא שאני בסטטוס הנ"ל כבר כמעט שנה ואני ממש לא מפחד מלשנות אותו, אבל עד אז אני גם לא אשקר שאני נהנה מדברים פחות רציניים. בניגוד למיתוס, אין לי יותר מדי סיפורי הוללות ולא זכור לי שהסנפתי קוק משלוש דוגמניות בברקפסט במילניום האחרון. גם לא נראה לי שאני מתוסבך יותר מדי או מתבייש להתחיל - ההיפך. גם אין עליי לחץ מהמשפחה והקרובים שאתחתן, ואני כן פעיל ברשתות החברתיות. אז מה קורה פה?

אחרי הפרידה לקח לי זמן להשתקם רגשית (לא אכנס לזה כרגע), אבל בסופו של תהליך ובזכות מישהי מדהימה גיליתי שכן הצלחתי לפנות מקום לקשר חדש. במהלך התקופה היו כאלו שמאוד עניינו אותי למשהו רציני, אך זה לא יצא לפועל משלל סיבות. ייתכן ואני אשם בכך, אבל אני לפחות יודע שנתתי את ה-100% שלי בכל פעם. בזכות הידיעה הזו אני לא שוקע בבאסה ויכול להמשיך הלאה בלב שלם ולדעת שכנראה לא נועדנו להיות ביחד, לפחות לא כרגע.

גם אלו שעניינו אותי לא עניינו אותי סתם. בעקבות מערכת היחסים האחרונה הבנתי יותר טוב מתמיד מה אני מחפש, והסטנדרטים עלו. מתנצל שאני נשמע מתנשא, אבל בסופו של דבר אני  צריך רק אחת מתוך 3,500,000,000. אחלה של מספר שמכניס לפרופורציות. העובדה שנתקלתי בכאלו שכן גרמו לי להתעניין ולהתרגש שוב נתנו לי את ההקלה שאני לא מגזים. שאני עוד אמצא את האחת שלי ושאני לא סתם ממציא מגבלות שמסיטות ואף מסתירות את מה שאני באמת מחפש. 

בתקופה האחרונה אני מרגיש שאין לי מישהי שמרתקת אותי. שאני רוצה לדבר איתה שעות על גבי שעות ורק מחכה להודעה ו/או לשיחה הבאה. מישהי שכבר מהדקות הראשונות אני יודע שאני רוצה להכיר יותר. יש כאלו בתאוריה, אבל עוד מוקדם להגיד שזה באמת ככה - לצערי, כבר למדתי לפתח מנגנונים שימנעו אכזבה או לפחות ירככו אותה.

מעולם לא הייתי בתקופה כזו ארוכה שבה אין לי מטרה בתחום הרומנטי ואפילו האפליקציות לא חזקות כמו פעם. אבל היי, כנראה שיש סיבה טובה לכך ושאני עוד לא רואה אותה. בסופו של דבר הבנתי שכנראה זה אומר שיש לי זמן לעצמי, זמן להתפתח, ללמוד, לחוות חויות, לחזק את התשתית ולבנות עוד את עצמי בכל תחום. ולכן אני יודע שאין פסול בלהיות רווק. אני לא בהשפעת קללה כלשהיא ובטח שלא נע לפי שעון מתקתק. אסכם בכך שהבנתי שאני בכיוון הנכון, שדברים טובים לוקחים זמן ושאני לא הולך להתפשר. וכשאתה יודע את זה, אתה מבין שלהיות רווק זה פשוט עוד שלב בדרך של החצי להפוך לשלם - וזה בסדר. אפילו בסדר גמור.

// אלעד פרג'ון

Your email was successfully saved