אז זהו, חודשים של הכנה מסתכמים בנקודה הזאת.

לא ציפינו ולא חיפשנו בכלל. את בדיוק חזרת מתאילנד עם שום דאגה במוח היפה שלך. מה את צריכה מישהו כמוני על הראש, ועל הלב. ואני? הייתי גם בתאילנד. במחשבה. בקטע של רק לחפש לשבת על החוף ולא לחשוב על כלום. ואז גם את באת, כדי להצליח לבלגן גם את אותו הכלום. אין, את קוסמת. אבל לא אחת שלמדה טריקי קלפים ביוטיוב. אמיתית. לרוב בלי מגבעת, אבל הרבה סודות שאני רוצה לגלות.

אז שנינו כיבינו את ה-GPS, אבל איך שהוא עדיין הגענו ליעד. בית קפה ברוטשילד ששמעתי שהוא מקום טוב לדייטים. וואלה, צדקו. היה כיף, הצחוק גבר על הלחץ, ואפילו יזמת את הנשיקה הראשונה, שהספיקה להפוך לאחת מיני רבות. אבל תמיד תהיה לנו את אותה הראשונה, מתחת לעץ הדקל בכניסה לבית שלך. אותו עץ שאני עובר לידו בכל פעם שאני בא לבקר, כולל היום. אפילו לא ידעתי שהיום זה היום המיוחל. לא היה שום רמז מטרים - זה פשוט קרה.

להגיד שלא ציפיתי שזה יקרה? שקר. להגיד שאני לא חושש קצת? כזב. אז מה אם כבר התנסיתי לא פעם ולא פעמיים, זה תמיד משתנה מבחורה לבחורה. אתה חייב להבין את הוייב, אתה חייב לא לטעות. לא להסס. לא להתחרט. והיא? אסור לי לפשל. לא בשבילי, בשבילה.
למזלי, אני תמיד מוכן. כבר ביום שאחרי אותו בית קפה רוטשילדי, קפצתי לסופר פארם כדי להצטייד. לכל צרה שלא תבוא, וכדי שלא יהיו אי נעימויות שכנראה יתבטאו בצעקות וזריקת חפצים חדים ממך, דאגתי גם לשים מראש בתיק ולהיות מוכן בשלוף לרגע המיוחל. איתך לא יהיו לי פאדיחות. איתך אני אעשה את זה נכון. אותך אני לא אאכזב.

אני נכנס, השותפה פותחת את הדלת. אוי לא, זה לא הולך להיות נעים. אני מחייך חיוך מבוייש בשילוב "היי" מנומס ונכנס אלייך לחדר, את שוכבת על המיטה וקוראת בספר, את קולטת וקמה אליי, למרות שהייתי שמח לראות אותך ככה, כמו שאת. אני נותן לך נשיקה ושואל מה את קוראת. "אדגר אלן פו". וואלה, אני מהנהן. "שמעתי עליו". "הוא מדהים" את אומרת, בתקווה שאני יודע קצת יותר, אבל סורי, התחלתי לאכזב אותך כבר פה. 

את כבר חוזרת למיטה ואני מצטרף, מהר מאוד אנחנו כבר פחות מדברים ויותר עושים. ואז, הרגע שלא ציפיתי אליו מגיע. לא לא לא! לא עכשיו. למה כל כך מהר? מה הקשר פתאום? אני מופתע, אבל יודע שאני חייב לזרום עם זה לפני שזה ייגמר רע, מאוד.
"מאמי" אני מפסיק אותה לרגע. 
"אני חייב ללכת לשירותים לכמה דקות".

via GIPHY

// אלעד פרג'ון

Your email was successfully saved