שאף אחד לא ישקר ויגיד שהוא לא ידע, אבל שי מיקה זכתה בפח הגדול.


אני בכלל הייתי בעד אור... אני בכלל הייתי בעד אור...

עונה שלמה שבה יורם זק ניסה להסתיר, להעלים ופרקים שלמים שלא להראות אותה ירדו לטמיון והוכיחו ששי מיקה היא המקבילה של יאיר לפיד בבחירות 2012, כשאין במי לבחור, פשוט בוחרים את מי שהכי נחמד, הכי פרווה.


מה שלמעשה קרה זה שמאז הריב בין עומר (מי זאת?!) לבין שי מיקה, זמן המסך שהבחורה מקצרין קיבלה היה כל כך קטן בשביל תכנית כל כך גדולה ומרכזית כמו האח הגדול, שעונה שלמה בה לא היה לי מושג מה איתה ולעיתים שכחתי מקיומה ברמה שאפילו בריבים של המשרד היינו צוחקים ששכחנו את שמה.


עד לפני שבוע אפילו אסתי-לי היתה מוכרת יותר... עד לפני שבוע אפילו אסתי-לי היתה מוכרת יותר...

כחודש לפני הגמר קרה המהפך הגדול, המלך הגדול והבלתי המעורער - שי חי, ארוסתו שתחייה תניה ועבדו הנאמן איציק קרסנטי עזבו את הבית ושבוע לאחר מכן עזבה אור. פתאום נגלה לנו עולם חדש של ילדה מקסימה, חמודה, מצחיקה ואצילית שעברה חיים לא פשוטים. אני חושב שהרבה ישפטו אותה על כך שעזבה את משפחתה זמן קצר אחרי שאביה נפטר ויש שיגידו שהשתמשה בסיפורה הטרגי של תאיר ראדה ז"ל.


אבל בואו נודה באמת, לא משנה איך נסתכל על זה, כאשר שי מיקה מחייכת העולם מחייך, והתמימות שלה עוברת מהמסך אלינו הביתה. אז נכון, אולי היא קצת משעממת ו"למלמלית" רצינית, לא עושה דרמות, לא רבה ותמיד צוחקת - אבל ללא ספק, מתוך ארבעת הפיינליסטים, הכי מגיע לה. אני חושב שאחרי כל מה שעברה בחיים אסור לשפוט אותה, צריך לתמוך בה ולשמוח בשמחתה. 


אז המון מזל טוב שי מיקה ? רק פליז תנצלי הכול לטובה שלא תיגמרי כמו טהוניה.


// אמיתי ויסמן

Your email was successfully saved