2015 הייתה זוועה ו־2016 התחילה נורא. איך אפשר שלא לדבר על מה שקרה במרכז תל אביב? המחשבות שצפות ועולות על כך שהממשלה נכשלה, זה כבר 9 שנים אותו ראש ממשלה שלא מעניין אותו כלום ולי נמאס לחיות במציאות רעה.

והשנה המשיכה בכך שקיבלתי את תלוש המשכורת שלי, שבאמת באופן חד פעמי היה קצת גבוה מהרגיל ובגלל שאכנס לתקופת מבחנים וחשבתי לתת יותר שעות כדי שלא יהיה לי עומס ומינוס כמו בחגים. כמובן שמישהו שם למעלה בבירת ישראל הנצחית לא אהב את הרעיון שאני חס וחלילה ארוויח כמה לירות יותר, ולכן החליטו לעשות לי ניכויי חובה על סך 1152.94 – זאת בדיחה???

ניכויי חובה

כשקיבלתי את התלוש לחץ הדם שלי עלה ורתח, חשבתי שאני הולך להתפוצץ מעצבים ובכי. הסתכלתי ימינה - ראיתי את מיכאל. הסתכלתי שמאלה - ראיתי את טל. שניהם לא יכלו לעזור לי – הרגשתי חסר אונים.

חזרתי הביתה בשמחה וצהלה למקום השפוי שלי, לדירה המעופשת שלי. כמה מעופשת? יותר מדי מסתבר. בשמחה ובששון מוריד את בגדיי ומחליף לחלוק, נכנס למקלחת ורואה את המראה המגעיל ביותר שנתקלתי בו בחיי – כל הג'ורה עלתה מהדוש, גושים של צואתם של שכניי היקרים צפו לי במקלחת הדוחה שלי. כאחרון המסכנים יצאתי לחדר המדרגות לבוש בחלוק ואפוף עליבות נפש ודפקתי בדלתם של השכנים. לאחר כמה בדיחות שהפכו לרחמים נכנסתי להתקלח אצלם.

ג'ורה

לכבוד השנה החדשה החלטתי לעשות שינוי בחיים שלי. במקום להיות מודע – להיות לא מודע. שיגידו שאני יפה וטיפש, סתום ונעל, נמאס לי! אני מוחק את כל האפליקציות של החדשות, מפסיק להסתכל על יונית כל ערב ופשוט חי לי בבועה. אתרכז בחיים של עצמי ובבעיות של עצמי, אתמודד עם החרא שפה ולא אתלונן יותר. ביבי המלך, בנט אח ומי שלא טוב לו, יום טוב לו!!!

// אמיתי ויסמן

Your email was successfully saved