בשבועיים מוטרפים בהם הפכתי להיות בן 28, התחלתי עבודה חדשה ועברתי דירה. הייתי חייב איזו אתנחתא מסוימת, משהו קטן שיעודד אותי וייתן לי הפסקה מכל הטירוף הזה שהייתי בו בתקופה האחרונה. לכן אין כמו חברים טובים, במיוחד חבר טוב שבא לבקר אותך אישית מחו"ל.

את סקוט דיסיק הכרתי דרך חברים משותפים בשם משפחת קרדשיאן, משפחה ממוצא ארמני מאוד נחמדה ומעניינת. תמיד מארחים טוב, צבעוניים ובקיצור, חברים טובים, כמו אחים! למעשה, סקוט הוא יהודי כשר למהדרין וסוג של בן דוד רחוק מהצד החרדי שלי בבני ברק, שכמובן החרים אותו לאחר שהביא ילדים עם האקסית שלו, קורטני קרדשיאן. בסה"כ בן אדם מאוד חביב, שעיקר תחביביו הם לשתות, לבלות ולבזבז את הכסף של אשתו.

London, England, UK - May, 23, 2016: Kim Kardashian West and Kanye West with fashion designer Peter Dundas and actor Evangelo Bousis in the background. They are arriving as guests at the Vogue 100 Festival Gala held at Kensington Gardens, London. Kim Kardashian is wearing a Roberto Cavalli sheer floor-length embroidered couture gown and a green waist belt. The men are wearing dinner jackets.

כמו כל יהודי טוב, סקוט ביקש ממני לפגוש אותו במלון חדש בירושלים ואני כמובן ישר שכרתי את הלימוזינה ונסעתי. הגענו להשקה וכמובן המצלמות התנפלו וכולם ביקשו לראיין אותי, ניסיתי בכל הכוח לפלס את דרכי בין ה"איט גירלז" לדנה רון לתוך אזור האח"מים כדי לפגוש את חברי משכבר הימים.

כשהתעוררתי מהסרט שאני חי בו, הבנתי כמה דברים,. אז נכון, המלון היה יפה והאוכל היה נהדר, ההשקה הייתה מפוארת. אבל סקוט? סתם פלוץ. למרות שהייתי הסלפי הראשון שלו בישראל ויש מצב שחצי עולם מקנא בי, הפלאש לא עבד, והוא הסתובב שם ונראה כמו אחד שעישן חצי יער. מאידך, חבריו שאלו אותי מי הקרדשיאן האהוב עליי והיו מאוד נחמדים.

Rome, Italy - 15 January 2016: In the image Leonardo DiCaprio signs autographs to the public in the street. The actor is surrounded by Italian fans and the security men. We are in a public place, before it enters the red carpenter that will take him to the cinema house, where there will be a press conference

אז אבק הכוכבים לא כזה זוהר, אבל אם להיות כנים, דווקא פגשתי ישראלים מעניינים וחשובים, בילינו אכלנו שתינו ונהנו. לסיכום, שהקרדשיאן ימשיכו לבדר, ישראל לא זוהרת וירושלים תישאר מכוערת.

// אמיתי ויסמן

Your email was successfully saved