"אם הוא לא מוריד את המצלמה המזויינת שלו אני נשבע בכל היקר לי שאני פשוט הולך לנפץ לו אותה על הפלאייה.." מלמלתי לאחד החברים הכי הטובים שלי בשעה שהיינו במקום שהזכיר לי יותר מכל את כוכב הלכת מאדים. זה קרה ברחבה של הפיראטים בסט השקיעה האחרון לאירוע המידברן של שנת 2018. ברקע התנגן אחד הסטים היותר טובים שחוויתי באותו שבוע עד שאותה מצלמה עם כובע סטימפענק הגיעה. הסתכלתי עליו ועל המצלמה שלו. תמונה ועוד תמונה. סלפי ועוד סלפי. תמונה של הקהל המרקד והמובך ולסיום סיומת סרטון וידאו שתיעד, איך לא, את אותה מצלמה וכובע סטימפענק בפוזה של נהנה. 

שכולםםם ידעו שהיית במסיבה הכי טובה בארץ לא אחי? שיהיה לך מלללאאא תמונות מהפסטיבל עירום/היפי/אורגיות להמונים המטורף הזה שכל התל אביבים וההיפסטרים מדברים עליו לא? עזוב מיידיות, עזוב הסכמה, תצלם. אחרת איך יצאו לך תמונות יפות באינסטגרם?

via GIPHY

איך כל החבר'ה שלך יראו את כל הכוסיות החצי ערומות שחיללת להן את הרגע ואת המרחב הפרטי? איך תוכל להגיע שנה הבאה עם תגבורת של עוד כמה אנשים שכל קשר בינם לבין הקהילה והאירוע הזה הוא מקרי לחלוטין אם לא תצלם אה? אהבתי את הכובע סטימפענק המגניב רצח הזה שלך... בטח עלה לך הון תועפות, אבל זה שווה את זה לא? והרי זה כל הקטע של המסיבה הזו של ההיפים האלה, לא? א-מסחריות בתחת שלי.

אהבתי את כמה נקי נראית לעומת השאר... בעצם איזה מקום להשוואה יש? אנחנו היינו במדבר כבר שישה ימים. הקמנו, השתתפנו, עשינו משמרות. עבדנו הרבה והתקלחנו מעט. שכבת האבק שכיסתה לנו את העור הפכה כבר לחלק מהמראה שלנו. אתה לעומת זאת לא פראייר, הגעת ביום חמישי בבוקר לשני הלילות הכי חזקים במסיבה הזו, ריח של שמפו הרחתי ממך בחיי... ולהביט בפנים הרעננות שלך לעומת העיניים הטרוטות שלנו היה שווה ערך לכוס מים קרים באמצע המדבר הלוהט... בעצם, אתה היית עם בקבוק פלסטיק ולא עם כוס ובמקום מים קרים מילאת אותו בערק אשכוליות ו- MDMA כי זה כל העניין, לא ככה?

להשתכר, לעשות סמים וללכת למסיבות הכי טובות בפסטיבל הזה. אני לא מבין את הבחורה שרקדה לידך, איך היא יכלה לסרב לך, מר כובע סטימפענק ומצלמה? איזו בחורה ברנרית אמיתית לא תידלק רק מעצם הרעיון שלך מצלם אותה בלי רשות מקושטת עם חישוק הולה הופ? אהבתי את זה שנתת לה את הטלפון שלך כדי שהיא תקיש את המספר שלה ולא רק בגלל שזו אולי הייתה השנייה המחורבנת היחידה כל הסט הזה שהנחת ליישומון המצלמה בטלפון שלך, אלא רק בגלל המבט המבוהל שהיה לאותה פיה מתוקה שכנראה נתקלה במכשיר סלולרי לראשונה מזה שבוע. הבאת איתך טכנולוגיה, אופנה, מגע בלי הסכמה ו-MD... איך היא לא נפלה שדודה לרגליך ובמקום זה חייכה לך במבוכה ויצאה מהרחבה? תמהתי. 
אפילו הריח של הפייסל שבאיזה שהוא שלב עבר אצלך היה משובח. כמה כיף היה לך בטח תחת ההשפעה של אותו ג'וינט שהחלטת לחלוק את שאריותיו עם אדמת הפלאיה אה? באותו רגע כבר הישרתי אלייך מבט ואתה- כבש חסר מודעות שכמותך- קרצת לי כאילו אני קפטן חשל"ש ויש לי איזו זכות לפטור אותך... האמת? לעומת שנים קודמות הפילטר שלך על האדמה היה טיפה בים של טינופת...

אני רוצה להכליל אותך, אבל אני פשוט לא מסוגל. אני רוצה לאחל לך שתמצא את הדרך שלך וההשתתפות שלך בקהילה הזו, אבל הדרך היחידה שבא לי שתלך בה היא הדרך החוצה משדה בוקר מבלי שוב. פעם הייתי מאחל לכולם למצוא את הדרך הביתה ,אבל נכנסת אלינו לבית ומרחת חרא על הקירות. הנוכחות שלך בלטה וצרמה ואולי בגלל זה הפלאיה הייתה ריקה יחסית במהלך היום והקאמפים היו נראים פחות מזמינים. 

וכן, זו זעקת הקוז'אק הנגזל. וכן, אני חושב שהקהילה שלנו טובה יותר מכל שאר הקהילות. וכן, אני מאמין שזו זכות ופריבילגיה להשתתף באירוע הזה, אבל אנשים כמוך ושכמותך מחרבים לנו את הבית. 
לכו לדוף ועזבו אותנו בשקט. 

// אפי עטייה

Your email was successfully saved