תמיד הגדרת את עצמך כנפש חופשייה, כזו שלא מוכנה להתחייב לשום דבר, אפילו לא לים מחר בצהריים- כי מה הטעם לקבוע אם אני כבר יודעת שאיפשהו, יהיה בי את החשק לבטל? אני בעד ספונטניות, מחר נראה, מחרתיים נחליט, בואו פשוט ניתן לרגע להחליט בשבילנו.

בכל יום הולדת משהו בי קצת נבהל, אני מתבגרת, דברים הופכים רציניים, פאק מי- חברות שלי הופכות לנשואות ולבעלות משפחה ותמיד אמרתי לעצמי "בסדר, הן ממהרות, את בשלך, את בגילאי ה20, את עוד לא שם" והיום, כבר גיל 26 ופתאום זה הגיע, אני יותר קרובה ל-30 והחיים מתחילים. 

יודעים מה? אני שונאת את המשפט הזה "החיים מתחילים", כי הם החלו כבר מזמן, כבר חוויתי כל כך הרבה- אבל משהו ביום ההולדת שלי דווקא השנה מרגיש רגוע הרבה יותר. אני לא רצה לשום מקום, אני יודעת שהכל יסתדר, הדבר היחיד שאני רוצה לזכות בו הוא המקום הראשון בתחרות הצ'יל אאוט העולמית- כי אני, לא נלחצת משום דבר.

לא נלחצת מהגיל, לא נלחצת מהשאיפות, לא נלחצת מהמעבר למרכז וממציאת עבודה, לא נלחצת מהחבר המדהים שנכנס לחיים שלי לאחרונה. לוקחת הכל בצ'יל. או צ'ילי חריף, חייב קצת טעם. 

השנה היום הולדת שלי יצא בט"ו באב והוא רק מסמל לי את הדבר היפה ביותר, שהחיים שלי מלאים באהבה, לעצמי, לסובבים אותי ובעיקר לצורה שבה העולם שלי מתנהל והאמת, שאין לי תלונות. 

אז תחגגו, תאהבו, תקבלו הכל בחיוך ותנו לאנרגיות החיוביות להיכנס בכם ולגרום לכם להעריך כל רגע... 
והכי חשוב, אל תשכחו לאחל לי מזל טוב- בכל זאת, ברנדולדת.

// ברנדה אזרצקי

Your email was successfully saved