והיום המוזיקה שאני שומע צריכה להיות מקובלת, כמוה גם האלכוהול הנצרך. הכל כפוף לצו השעה שהוגדר ותומצת ודויק בסטורי. גם הסטורי אופנתי, ונכון לעכשיו צופים רק בזה של האינסטה. או שזה של הפייסבוק דווקא קובע? לא, שם זה רק סטטוסים שנונים. שונים. בינתיים.

הרי רק לפני רגע נכנס הגוורץ לחיינו (כמובן שלא מבטאים את שמו המלא, פחחח) וכבר צריך לעבור לבלאן אחר, עדיף שאבלי, כן. ו-וואו, אתה לא שותה וויסקי?
מקהלה: מרטיני זה של ילדות!

 

++ Alcohol in, focus out. #alcohol #blurry #outoffocus #lights #purple

A post shared by Barak Fogel (@barakfogel) on

ומה הקטע החדש להתאמן בו? TRX כבר לא, קראטה זה לקידס, קרוספיט זה של המשוגעים האלה ו-MMA זה של משוגעים עם קבלות. אז לך למועדון המפונפן הקרוב לביתך ותצטלם מול המראה. אתה יודע מה? עזוב שטויות, תעשה HIT. לא, הכי טוב, כן, לך לעשות יוגה. כלומר אקרו-יוגה. כלומר יוגה-סאפ. כן, היום עושים יוגה סאפ.
מקהלה: יוגה סאפ!

ותגיד, לאיזו עיר טסת לאחרונה? ברלין זה סבבה דווקא, כן? שלא תחשוב, אבל היום טסים ליפן, זה הקטע החדש. הדובדבן בדיוק פורח ויש שם סושי אמתי ותרבות בקטע אחר. ותה. לא כמו בארץ, אלא ממש מומחים לתה עם סוגים שונים ושחור וירוק.
ומה עם ירוק באמת? אתה מעשן כבר? שתדע  שזה הולך מצוין עם טכנו. וקוק. כן כן, זה הכי חזר עכשיו. יחד עם MD ואתה הכי בעניין. אה, וכבר לא רוקדים סלסה, עברנו לרגאטון, תתעדכן כפרה. כפרה זאת ה-מילה. פחות נשמה, יותר כפרה. "אוי כפרה שלי" אתה יכול להגיד בינתיים, עד שייצא השיר הקליט הבא של נצ'י ונחליף. כמובן שלא אומרים נצ'י נץ', אומרים נצ'י.
מקהלה: גם זה יעבור!

ובמה אתה עובד, תגיד לי? אתה עובד בתוכן? פלנר אולי? כותב משהו? ובאיזה צבע השיער של זאת שאתה יוצא איתה? אתה יוצא עם מישהי, נכון? כי הרי זה מה שעושים היום. מה זאת אומרת זה עניין של טעם? טעם של מי? הטעם שלנו קובע ואתה תתיישר לפי המודה, למרות שלא אומרים "מודה" מ-1996 בערך. וואו, חייב לכתוב על זה משהו לסטורי, "איך שהעולם משתנה, איאיאי, איך פעם היה יותר טוב וכל השיט הזה".
ותקלל, יש ממש פריחה של קללות, אבל עברנו מערבית למרוקאית.
מקהלה: סמאללה, יא מדרוב!

בכלל, תהיה בדיכאון, שביזות יום א׳, סופ"ש גלמודי מתחת לשמיכות. זה ה-דבר. אבל תראה שאתה מאושר וחי טוב ונכון, בעיקר עם מנות מצולמות היטב. בחדשה של אדוני, ברור. ומז'תומרת אתה שותה את הקפה שלך כמו פעם? הנוסטלגיה עוד לא חזרה. קודם צריך להתגעגע קצת, ואז.

ואיך אתה לא גר בתל אביב? כאילו, מילא לא תל אביב, אבל מה עם איזה גבעתיים? נורא צעיר שם היום. וראית כמובן את משחקי הכס ואתה מחכה במתח לעונה השמינית ויואו, חאליסי עוד תכבוש את שבע הממלכות, אבל המלך הלבן לקח לה את אחד הדרקונים, ונו, תשתתף כבר בשיחה! ומראה שחורה, ודברים מוזרים ופארגו. ואנחנו סולחים לך אם לא ראית האנטומיה (בלי "של גריי", דאאא) כי זה של בנות. 
מקהלה: פמיניזם אאוט!
 

++ Mirror mirror on the floor... #reflection #monochrome #puddle #upsidedown

A post shared by Barak Fogel (@barakfogel) on

אבל הכי חשוב, הכי הכי חשוב? תהיה אתה. תממש, תגשים, תחשוב רק על עצמך. קודם כל אתה.
אז תהיה עצמך, זה הכי חשוב.
מקהלה: אבל לא ככה!
// ברק פוגל

Your email was successfully saved