"יאללה, מה את מתבכיינת? מי עוד ירצה לזיין אותך, יא מכוערת? אני עושה לך טובה אז שתקי".


נתקלתי השבוע בקבוצת הפייסבוק "גברים בסקס". נוכחתי לדעת שכל אותם מקרים שחוויתי במיטה, שהתביישתי בהם או התבאסתי או לא הבנתי, לא רק אני חוויתי. האמת שנראה לי שזו מגמה חברתית גברית להשתמש במניפולציות נפשיות למען הסיפוק המיני. אני לא מדברת על אונס, אלא על מקרים שבהם בחורות נותנות אמון בגבר, בבן זוג, במישהו שהן יוצאות איתו ואז הוא מתגלה כמו דושבאג במיטה. יש המון תוהים שכותבים בתגובות "בעיה שלך שנכנסת איתו למיטה, שרמוטה". אני צריכה להסביר את האבסורד שבתגובה כזו? הבחורות שמשתפות שם פוסטים כותבות באנונימיות. משפט או שתיים על חוויה לא נעימה, או חדירה לא במקום, או גברים שגומרים בפה בלי להודיע וזורקים להן מגבת כאילו הן זונה והם חושבים שהם במשחקי הכס.

הן לא מדברות על אנשים זרים. על איזה אונס שעברו על ידי זר ברחוב או בבסיס או בחניון. הן מדברות על הבעלים שלהן, בני הזוג שלהן, או אפילו גברים שהן יצאו איתם כמה פעמים רק. חורה לי במיוחד כשבחורות כותבות על גברים שאחרי הסקס אומרים "שלא תחשבי שאני נמשך לשמנות עכשיו, זה בושה שתהיה לי חברה שמנה". זה קרה לי ששכבתי עם מישהו (סקס גרוע לצערי), שמיד אחרי שהוא גמר הוא זרק לי מגבת ועוד אמר לי "את יכולה להיות ממש כוסית אם תרזי". מיותר לציין שקמתי, התארגנתי על עצמי ולא ראיתי את הבחור בחיים יותר. בחור שלפני זה הכרתי תקופה של כמה חודשים, ובאופן מצער, יש דושבגים שיודעים להסתיר את זה עד שהם מכניסים אותך למיטה. ואז הם עשו את שלהם והכל יוצא לפני השטח. אז בואו אני אבהיר פה דבר אחד, אם אתם לא נמשכים לבחורה שאתם איתה, בכל רגע של האקט, גם אם פתאום הפשטתם אותה וראיתם שוואלה, לא מתאים לכם- אני בטוחה שכל בחורה תעדיף הרבה יותר שתגידו לה שלא מתאים. אל תשכבו עם בחורות "שמנות" אם לא ב"רמה שלכם", זה בסדר. אתם לא עושים לנו ג׳סטה שאתם חודרים לחמש דקות, גומרים והולכים. ועוד בחוצפה להגיד למישהי בסוף מעשה כל כך אינטימי ביקורת על הגוף שלה שהיא כרגע חשפה בפניכם ונתנה בכם אמון.

אז לא, זו לא בעיה שלנו שמצאנו את עצמנו במיטה עם שמוק. כנראה שגם אם נצא עם בחור חצי שנה לא נוכל לדעת שיום אחד הוא יחטוף עלינו את הסיבוב ויחליט לחדור אנאלי בלי התראה ועוד להגיד "אל תדאגי, את תהני", או יגיד למישהי "כדאי לך שלא תשאירי אותי עם הביצים כחולות" או אחד האהובים עלי "יש לך מזל שאני שוכב איתך, יא מכוערת, אחרת אף אחד לא ישכב איתך". פאקינג שמוקים. אני אסכם בזה שאני אוהבת סקס. אוהבת? זה הדבר שאני הכי אוהבת לעשות. גם לפני שינה טובה וארוחה איכותית אעדיף סקס טוב. אבל באותה מידה אני נשארת מתוסכלת מגברים. ומכמה שההבנה שלכם לגבי סקס ואיכותו כל כך שונה משלי. "עזוב אותך אחי, בחורות הן עם שרוט". גם אתם הייתם נשרטים אם הייתם עוברים מה שבחורה ממוצעת עוברת במהלך המפגשים המיניים שלה. ספק אם היה לכם הכוח הנפשי להמשיך ולסמוך, ולהאמין לעוד מישהו מהמין השני, בתקווה שיום אחד תפגשו מישהו שגם אינטיליגנט, גם אדם טוב וגם יודע להיות מאהב ולא רק "זיין". // לודה גרקו

Your email was successfully saved