חלמתי איך פעימות הלב שלו גוברות על פעימות הלב שלי, איך הוא גורם לגוף שלי להרגיש אותו, איך העיניים שלו מביטות בעיניים שלי ואיך הריח שלו נתפס על העור שלי. אני זוכרת את הטעם של השפתיים שלו ואת קצב הנשימות שלו. את עוצמת האחיזה של הידיים שלו בגוף שלי - אני עדיין מסוגלת לשחזר, אם אני עוצמת עיניים. זה היה מאוד אמיתי. זה הרגיש ככה.

ובחלום, אתה מגלה שבגדתי בך. ואני בורחת ממך, רצה מהדירה שלך עד כיכר מסריק. אתה רודף אחריי, צועק שאתה לא מאמין שעשיתי לך את זה. ומי זה היה. ולמה. ואיך. איך עשיתי לך דבר כזה.

IMG-20170614-WA0007

אני מתעוררת רועדת, מרגישה בחילה. בדקות האלה של טשטוש בין ערות לחלום, אני מתחילה להתחבר למציאות. ובמציאות, אתה ואני כבר לא יחד. והבחור מהחלום - הוא אמיתי לגמרי. הוא שוכב לידי, במיטה, עוטף אותי, שליו, חם. העפעפיים שלו נעות כמו כנפיים של פרפר. הוא מרגיש אותי זזה בתוך השמיכה ומצמיד אותי אליו. יש לשיער שלו ריח מאוד ספציפי, ריח של יער בעיר. הנשימות שלי מתאזנות, קצב פעימות הלב נרגע.

אני שולחת יד אל הפלאפון שלי שעל השידה - מחפשת את השם שלך באנשי הקשר. בוהה בו. איך הלב מתחבר ככה לראש, ולא מרפה. למה בלא מודע שלי אני מרגישה את ה"בגידה" במלוא עצמתה? בגידה במי? בך או בעצמי? כי המשכתי הלאה? כי האהבה שהייתה לי אליך דוהה מיום ליום? כי הלב נפתח אל עולמות אחרים, של יערות בתוך ערים?

IMG_20170603_192530

אנשים הם לא גרביים. והתחלופה הזאת, בגוף וברגש, לא עוברת אצלי חלק. אני חושבת על החלומות שלך. אולי גם אתה מרגיש ככה? אולי גם אתה מתעורר רועד? ומי שוכבת לצדך? איך קוראים לה? יש לה שיער ארוך, כמו לי? היא אוהבת אבוקדו? היא שרה במקלחת? היא עושה איתך מלחמות מים בדירה? היא צוחקת עליך? היא אוהבת אותך?

יער מתעורר. הוא מפריד בין האצבעות שלי, מוציא לי את הפלאפון מתוך היד, מדביק לי נשיקה על האף.

"בוקר טוב".
"בוקר טוב".
ואתה נותר מאחור.

// גל גורליק

Your email was successfully saved