במהלך השבוע האחרון מי שחי במדינת ישראל חווה על בשרו את פירוק הממשלה ופרישתה של לימור לבנת, שרת התרבות והספורט ועוד אלפי דברים שהקשר ביניהם הוא רק מקרי. לבנת, כך מסרו לי אתרי החדשות, הייתה שרה במדינת ישראל במשך 22 שנים. לצורך הפליאה הקולקטיבית של כולנו - אני בת 23, ו-22 שנים מהחיים שלי לימור לבנת בילתה בכנסת ישראל, וזהו, זה הספיק לה. מה שרק מראה לנו שאחרי גיל 20 אין יותר מדי למה לצפות.


למרות החדשות הסוערות, את השבוע האחרון ביליתי תחת ערמה של טישו. למי ששואל, זה כמעט טוב כמו כל דבר אחר שהוא טוב, רק פחות ולמעשה לא טוב בכלל. מסתבר שהחורף עושה קאמבק ובמיוחד בגלל זה, הנה מספר דברים שנבדקו על ידי ולכן הופכים את הטיפים הבאים למומלצים ואמינים פה אחד:

דניאל

» העובדה שיש גשם, לא בהכרח אומרת שצריך מיד לצאת אליו ולנסות לשחזר כל סצנת דיכאון אפלולית שראיתם בסרטים שמשום מה, מצריכה מכם לצאת כמו שאתם, לעמוד בגשם שוטף, בלי מטרייה, עם נעליים שבדרך כלל עשויות בד ולהסתובב עם הראש מורכן כשאתם לבושים בקפוצ'ון (למרות שאני אתן לכם, בישראל גשם הוא אירוע חד פעמי ויש לנצלו).

» נכנסתם לסופרפארם במקרה? אל פשוט תצאו ממנו, המוח שלכם מנסה לאותת לכם משהו: רכשו כל קופסת דקסמול, כדורי מציצה לגרון, אדוויל, אופטלגין וסירופ לשיעול שהעין שלכם במקרה נחה עליו. התחושה הזאת, "הבלתי מנוצחת", שאופפת אתכם וגורמת לכם לדמיין שאתם לא צריכים את כל הדברים האלו, כי בדיוק עכשיו אתם מרגישים מעולה! תעלם למחרת ובמקומה יגיע גודש באף. תצטיידו כאילו אין מחר שהוא בריא.

» אתם במערכת יחסים וחליתם? זהו הזמן הטוב ביותר לבדוק האם בן או בת הזוג שלכם אוהבים אתכם באמת או שהם משקרים. התעטשו בסמוך אליהם, התלוננו על כמה אתם כמהים למרק ומידי פעם, בכדי לבחון אהבת אמת זרקו טישו תועה לעברם.

» מבחן האוטובוס! כל כמה זמן מינה צמח משגרת איזשהו סקר על "מה ישראלים אוכלים", "מה ישראלי בעינייך" וכו'. אז אני מביאה לכם את "מבחן: האם ישראלים אדיבים?", כל מה שאתם צריכים בכדי לבדוק את זה: הוא לנסוע באוטובוס הומה אדם ולהתעטש, את כמות האנשים הזרים שיגידו לכם לבריאות תוכלו כנראה לספור על יד אחת אבל היי שווה להיות אופטימיים. (אל תפרסמו את הסקר או תנסו לשלוח למינה צמח, לאף אחד לא באמת אכפת).


» המשחק האהוב עלי בחורף הוא לנסות לקנות מעיל. אני מאוד אוהבת מעילים, סווצ'רטים ודברים שאני יכולה לשים עלי כדי שאם במקרה אני אפול, או ינסו לדקור אותי אני לא ארגיש ואחיה לעד. בכל מקרה, יוצא לי הרבה להסתובב ליד חנויות ממכר של בגדים, זה לא שאני מסתובבת כל יום בקניונים, זה פשוט שחנויות בגדים צצות כמו פיצוציות באלנבי רק בכל מקום אחר.. המשחק האהוב עלי שמדכא לי את החיים הוא להיכנס לחנות ולבדוק - כמה עולה המעיל הזה? ואז מצד אחד, להרגיש ממש רע שדברים עולים פה המון. מצד שני, לצאת מהחנות בלי לקנות דבר ולהרגיש ממש טוב עם עצמי על כמה שליטה עצמית יש לי, הידד. 


» במידה ואתם מאוד חולים ונמאס לכם לחלות לבד - אין כמו להגיע לעבודה מחייכים ועם אף אדום בכדי שכולם יוכלו לחלוק אתכם את השמחה הזאת ולהיות חולים ביחד. כי איך אמרה לימור לבנת בכנס של 'הליכוד' ב-2008: "ראיתי איך היא מתחננת לחיים רמון עם הלשון המתגלגלת שיישאר בקדימה". שאני לא יודעת מה הדעה שלכם לגבי העניין, אבל לשון מתגלגלת זה משהו שלא טוב לעשות לאנשים כשאתם חולים... אז אל תעשו את זה, אלא אם זה חיים רמון.  


// דניאל בוקס

Your email was successfully saved