בשבוע הבא, ביום רביעי, זה מגיע – היום האחרון של שנת 2014 ואישית אין לי דברים טובים להגיד על השנה הזאת כי לא נקשרנו יותר מידי. היום האחרון של השנה הולך להתרחש ביום רביעי, יום תקוע לשנה טיפה תקועה, אני אומרת את זה כי שנת 2015 תיגמר ביום חמישי (מה שהופך אותה לשנה הנפלאה ביותר לפני 2016 – שתיגמר בשישי), חמישי זהו יום מעולה לצאת בו ולא לפחד שאני לא אשן מספיק כשלמחרת יש לי עבודה. אבל לא, אנחנו צריכים לסיים עכשיו את שנת 2014 וזה נופל על רביעי אז נתרכז רגע בזה.


בדרך כלל, נהגתי "לחגוג" את הסילבסטר בשנות החטיבה-תיכון שלי בהכנות למבחן במתמטיקה שמשום מה תמיד מוקם אסטרטגית יום אחרי החגיגות, אך מאז שיש לי חבר ואני כבר לא בתיכון זה נהיה יותר ויותר קשה להתכונן למבחנים במתמטיקה. אבל אילו ימים אלה היו, אח! שנה שעברה אני לא זוכרת מה עשיתי אבל אני בטוחה שלא הייתי במשהו שמוגדר כ–"סילבסטר". בנימה זו, לדעתי מעולם לא חגגתי סילבסטר כמו שחוגגים אותו בכל סיטקום אמריקאי וזה לא רק בגלל שלא היו ברשותי:

1 לימוזינה.

2 זוגות חברים אנרגטיים במיוחד עם משפטים קליטים ואמרות כנף.


אספקה אינסופית של קישוטי מסיבה.


6 מסיבות שבהן החוגגים הצליחו לשהות בתוכנית שאורכה סך הכל כ-25 דקות.


4 בקבוקי יין.


הייתי נותנת פה המלצות למה לעשות בערב הסילבסטר, אבל אני לא מאמינה בשמחה או ביכולת לדעת מה יהיה איתי בעתיד. מה שכן אני יכולה, זה לדעת מה אנחנו נמשוך איתנו משנת 2014 כל הדרך אל שנת 2015 ואף יותר:


דאע"ש
בואו נודה בזה, הם ממש רק התחילו. הארגון הנחמד הזה שבעוד כמה שנים יוכלו כנראה להגיד עליו שרק לו יש "ראש על הכתפיים" - ופיזית להתכוון לזה - כי כל שאר העולם יאבד את הראש, צץ רק לקראת אמצע שנת 2014 וכבר הספיק להיות מפורסם יותר מציון ברוך, יאנה יוסף–ברוך (היא לוקחת לו את השם?) ונינט. הם פה להישאר ומי שלא אוהב את זה יש להם חתיכת פתרון לעניין הזה.


02 copy


מלחמה
שמעו, זה שיש בחירות בשנת 2015 אוטומטית אומר שיהיה עוד מבצע, רק כדי שביבי יוכל להראות כמה הוא טוב במלחמות שבהן אף אחד לא מנצח אבל משום מה אנחנו לרוב מפסידים. ואם זה אומר שזה יהיה על עוד חופש ארוך אז פסח ממש מעבר לפינה.


עייפות
גם בשנת 2015 השאיפה האישית שלי ושל עוד אנשים תהיה לנסות לישון וכמה שיותר. אנחנו נגרור איתנו עייפות מצטברת עוד משנת 2014 שנחשוב שנוכל לפצות עליה בשנת 2015 אבל זה שקר.


הקהילה הגאה
להפתעתם של מספר מצומצם של אנשים, אותם אלו שמאמינים שיש איש על ענן ששולט בכל העולם ואישית יושב 24/7 כדי לבדוק פתקים שמישהו הכניס לתוך קיר שקיים פיזית וזה לא בפייסבוק או משהו (כי גם פייסבוק לא קיים), אז להפתעתם של אותם אנשים שלא מאמינים בקהילה הגאה, ימשיכו להיות הומואים ולסביות ודרור רפאל, וזה נפלא ונהדר וממש בסדר. מנגד, המפגע הסביבתי, גל אוחובסקי, גם ימשיך איתנו לשנת 2015 בה הוא ימשיך עם מסע הצלב שלו וידפוק על כל ארון וארון עד שיגמרו הארונות והוא יתחיל לדפוק בבתי קברות ולהפוך מתים. 


גלגל החיים
גם בשנת 2015 לא נהיה צעירים יותר, לא משנה כמה נחשוב וכמה ננסה, כרונולוגית זה בלתי אפשרי ובשנת 2015 כולנו נהיה מבוגרים יותר מאשר היינו בשנת 2014.


דינוזאורים
זה הזמן לעדכן שהרגע שחיכיתי לו משנת 2011 בו שפילברג אמר שהוא יוציא את פארק היורה הרביעי ואז אמר שזה יקרה ב-2014 וזה לא קרה – קורה!


01 copy


שנת 2015 שמחה לכולם והכינו את עצמם – עוד ארבעה ימים זה מגיע.


// דניאל בוקס


סטרים-TO-GO1

Your email was successfully saved