דודו פארוק הוא כוח הכרחי.
הוא מעורר פרובקציות כי הוא מאתגר את מה שאנחנו חושבים על כל תחום שהוא מדבר או שר עליו.
עלייה מטאורית זה מונח שלא מצליח לתאר את מה שהוא עשה במדינה. אי אפשר להכיל אותו, ועל הפער הזה אנחנו מנסים לגשר בכך שאנו מתלהמים על כך שהוא לא חינוכי ולא טוב לילדים שלנו - כאילו הוא זה שאחראי על ההידרדרות.

כמה נוח להורים, כמה נוח למורים, כמה נוח ליפול על מישהו אחר בכך שהכול נהיה מותר בתקופה הזאת, שאף אחד לא לוקח אחריות - לא הממשלה, לא ההורים, אין צנזורה, הרי.
כששואלים אותו על המסרים הוא מסרב לענות, הוא רק אומר: "הילדים שלך רואים פורנו?", כטיעון גרוע במקרה הרע וכטיעון גאוני במקרה הטוב, אשר מסכם במשפט אחד את התכלית שלו, את האמנות שלו.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שופוני

A post shared by דודו פארוק (@dudufaruk) on


הוא כאן לשים לנו מראה, להוכיח שאין חוקים לכלום, אין סטנדרט לשום דבר, אין מגבלה על השיט שהילדים היום צורכים. הוא אומר "פורנו" אבל זה כולל את הצפת הזבל בדואר, בקיבה, בטלוויזיה, ברשת. את הרעיונות שכולם אוהבים לשנוא, את הזבל שכולם אוהבים לצרוך. את האגו שלנו בחולשתו, על כך שהוא מצטדק ומרחיק ממנו דברים שהוא עושה גם בעצמו.

בראיון איתו המראיינת אומרת: "אתה בדמות שלך וזה בסדר, אבל גם בדמות אתה לא כל כך עונה ברצינות". הוא עונה לה: "גם את בדמות שלך, נו ו?". משהו לחשוב עליו, משהו לתהות עליו, משהו להעמיק בו רגע. כולנו משחקים דמויות כלפי חוץ, יש פה דמות מולנו שמסתובבת ומקללת בלי גבולות, שוברת מוסכמות חברתיות או להפך – נותנת להן לגיטימציה ומעצימה את המסר כך שאי אפשר להתעלם מן המצב. זה לא נעים שיש מישהו שמעמת אותנו עם עצמנו, זה גורם לנו לזוז לא בנוח בכיסא.

כולם מתלהמים כמה דודו פארוק לא חינוכי, אומרים שוביניסט ואולי צודקים. אומרים סקסיסט ולא טועים. אומרים שהוא רע לחינוך של הילדים, ואני שואל על איזה חינוך מדברים?
אומרים מוזיקה חרא, מצד שני כולם מאזינים ועפים באוויר כשהוא עולה לבמה, כשהוא מושמע ברדיו, כולם רצים לשמוע מה יש לסקסיסט, השוביניסט, המודל הרע לחיקוי להגיד.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כשאת עושה קססה בשירותים את מורידה מכנס קודם או מתיישבת דוך??

A post shared by דודו פארוק (@dudufaruk) on


דודו פארוק חושף את הצביעות והדו פרצופיות של החברה. דודו פארוק רץ לראשות ממשלה. דודו פארוק הגבר הסקסי של השנה, דודו פארוק מקבל קליפ במאקו, דודו פארוק שם מראה על הסטנדרט שהדרדרנו אליו כחברה. איך כל מסר יכול להפוך ויראלי, איך כל בנאדם פופולרי המשחק לנו על האגו יכול להפוך לפוליטיקאי, איך כל אדם הזורק מסרים של סקס באוויר ישר שואב אותנו פנימה.

אנחנו מתלבשים יפה יחסית לקופים עם אונה קידמית. דודו פארוק חושף את החולשות שלנו כבני אדם, דודו פארוק הוא לא הראפר שישראל צריכה. הוא פשוט כוח הכרחי בישראל כדי שנפסיק להיתמם ולהתעלם מהמסרים שכבר מציפים את הכל. הוא פשוט מאחד את כולם ביחד - אז הוא הבן אדם שכיף לצחוק עליו, ללעוג לו, להשמיץ, להצביע עליו ובתכלס? לחוש קצת יותר טוב עם עצמנו.
דודו פארוק למה ככה חזק?
למה לא?
הגיע הזמן שנכיר בנקודה אליה הידרדרנו כחברה.

// דרור חניה

Your email was successfully saved