"נא לפתוח מתי שמרגיש לך נכון"
מכתב לאני העתידי
הנדון: לזכור לקחת נשימה עמוקה.

רציתי להזכיר לך במידה ותשכח. לא שאתה בדרך כלל שוכח, אתה פשוט כל כך נשאב לרוח התקופה, אל האסימון האחרון שנופל לך בראש, וישר רץ ליישם. משנה את האקלים הסביבתי בצורה כל כך קיצונית שעושה אותך חולה. אני מקווה שאתה זוכר ששינויים קיצוניים שאתה בוחר חייבים להתרחש בהדרגה, בצעדים קטנים. לא כל צעד שלישי בחיים דורש זינוק אל עבר הלא נודע.

מה כן, בכל זאת? אל תשכח לקחת קפיצת אמונה כשצריך. לפעמים הפעולה הכי סטנדרטית תראה בלתי אפשרית, אל תקשיב לקולות בראש שמתישים אותך בפרטי פרטים על: "למה לא כדאי". פשוט אל תקשיב להם. הדברים הכי טובים בחיים שלך מתרחשים כי אתה מסתכל על היופי בסיטואציה, לא על כל מה שיכול להשתבש. ומי כמוך יודע, אתה דרור יותר מתקדם ממני על ציר הזמן. אתה תמיד קוצר רווחים בדיעבד על קפיצת אמונה, אל תשכח את זה.

הלוואי שהייתי יכול לקפוץ לעתיד, לפגוש אותך ולתת לך טפיחה על השכם. להגיד לך: "תמשיך לתת בראש". להזכיר לך לקחת נשימה עמוקה כשאתה שוכח לנשום במשך שבוע שלם מרוב עשייה ופרפקציוניזם. להזכיר לך שאין דבר כזה פעולה "נכונה או לא נכונה", יש פעולה מיטיבה ומעצימה.

רק תישאר אמיתי. תמשיך לאתגר את עצמך, שנינו יודעים שאין גבול למה שאתה יכול להשיג. תמשיך בעשייה, תמשיך לקרוא, ללמוד, להרחיב את האופקים, לטייל, ליהנות, לפנות זמן לדברים שהופכים אותך למי שאתה ולהישאר עם רגליים על הקרקע, זה אף פעם לא ימנע ממך להרגיש שאתה עף בין עננים.  

כבר הבנת אי שם בחופים של ויאטנם. הלך רוח בריא ומתפתח זה כל מה שאתה צריך בחיים המבלבלים האלה. להישאר בנתיב הפנימי שלך, הנתיב החיצוני יכול להתפתל, לתעתע ולבלבל כמה שירצה. אתה תישאר אתה. תיזכר בתקופה שכתבת את המכתב הזה, תראה איפה אתה היום. פשוט תהנה מהדרך. אל תפחד לנוע למחוזות חדשים, הזמן הוא אשליה, אנו זוכרים אירועים, חוויות, תקופות. לך על החיים האלה בפול פאוור, פשוט אל תשכח להוריד הילוך כשצריך.

שלך, דרור

// דרור חניה

Your email was successfully saved