מי את ואיפה המרפסת שלך נמצאת? דרי שכטר, רחוב הס 20. תל אביבית בת 32, אבל מרגישה בת 23. גרה עם אורן פישר. 

מה הדבר הראשון שאורחים אומרים כשהם נכנסים לדירה שלך? אומרים לי שאני חיה בפינטרסט ושואלים איך יש לי זמן להשקות את כל העציצים.

איזו מסורת יש לך במרפסת? הייתה תקופה ארוכה שבה הייתי עורכת הרבה מעגלי נשים, אבל מאז שיש לי חבר זה פחות קורה :) היום אני לומדת פרמאקלצ׳ר - חקלאות ביתית, ועושה הרבה ניסויים בתחום - ביניהם שתילות הזויות והנבטות של כל מיני זרעים.

מה הדבר שהיית מוסיפה למרפסת שלך? עוד ספייס, חד וחלק.

מה הדבר שאת הכי נהנית לעשות במרפסת? לשתות את הקפה של הבוקר.

מה היה לך הכי חשוב כשעיצבת את מרפסת? לנצל כל פיסה מהחלל, לגובה ולרוחב, ולהשתמש בכלים אמיתיים (סירים, כוסות, מגירות) כמשטחים לשתול בהם את העציצים.

טיפ אחד למי שרוצה לעצב מרפסת אורבנית? פשוט להתחיל לשתול ולא לחשוב יותר מדי. לא הבנתי כלום בהתחלה, אבל למדתי שזה עולם שצריך להרגיש אותו. זה קצת כמו אופניים - קשה להסביר, אבל כשכבר זזים אי אפשר להפסיק.

מי מתארח במרפסת? חיו, דפי, שרה, מיכל, עמית, ענבל, עלמה, סיון, ירדן, נעה, מאיה, נתלי, נעם, אפי, עמוס, זוהי, הילה, נרקיס, רום, יורם, סתיו, נטע, שובל. נראה לי שאלו רוב המתארחים. שאלתם, עניתי😂

איך את מארחת? אצלי קודם כל מורידים נעליים ומתחבקים כשנכנסים, כי חשוב לי שמי שמתארח אצלי ירגיש בבית; וכל אירוח ילווה במוסיקה, תה, בירה ומטעמים (אם החלטתי להשקיע).

מה הרגע הכי קסום שהיה לך במרפסת? פעם אחת ישבתי במרפסת ופתאום שמעתי בן אדם צועק ״לוסי, לוסי, לוסי!״. אותו אדם איבד את הכלבה שלו, ובדיוק כשקלטתי את זה, ראיתי במרפסת מולי כלב מסוג גולדן רטריבר מאחורי חלון זכוכית נובח בטירוף. לא הבנתי על מה כל המהומה, אך כשהסתכלתי לכיוון אליו הוא נובח ראיתי מכונית חונה, עם זנב קטן מבצבץ מתחתיה.
צעקתי מהמרפסת ״אדוני, אולי זאת לוסי?״ והצבעתי לכיוון המכונית. זו אכן הייתה היא. נפלאות המרפסת!

רוצים לזכות בעיצוב הגג, הגינה או המרפסת שלכם? לחצו כאן >>
אזהרה: מכיל אלכוהול - מומלץ להימנע משתייה מופרזת.

// דרי שכטר

Your email was successfully saved