פססט, אחי! לכאן! אבל בשקט, שלא תפחיד אותו. כן, קרוב יותר. זהו.
אתה מרגיש את זה? יש רטט עדין באוויר. תדר כמעט לא מורגש שיוצא מהחזה שלה. לא משם, דביל! מהלב. לא, אתה לא צריך לגעת. רק להקשיב.
בלדבר אתה מעולה, נכון? זו הסיבה שהיא אוהבת אותך כל כך. אתה יודע לבטא את עצמך במילים מדוברות וכתובות, בשילוב שפת הגוף המאצ'ו-בבונית שנשים מתוכנתות לאהוב ואתה למדת להפגין. אבל יש לי סוד לגלות לך – אלו רק חצי מהיכולות שלך. אם נהנית עד עכשיו מבחורות שנפלו לרגליך, חכה עד שתאפשר לאחת לעמוד מולך כשווה, לחדור לך את העיניים עם המבט שלה כשהעוצמה ביניכם מנתצת כל התניה מגדרית שנכנסה לך לראש מאז הפעם הראשונה שינקת מציצי.
צילום: סהר חי אהבה

אז לדבר אתה יודע – אבל איך אתה בלהקשיב? לא, לא ככה. אני בטוח שחוש השמיעה שלך בסדר גמור. אינשאללה יש לך את היכולת הנדירה לתרגם את המילים שהיא אומרת למילים שמסתדרות לך בצורה הגיונית במוח. אבל יש הרבה מעבר גם לזה. אתה צריך להבין שכשהיא מספרת לך סיפור המילים שהיא אומרת מתמלמלות להן דרך השפתיים שלה רק כדי להביע רגש. תבין את המילים שלה – אבל תקשיב לפעימות הלב. תקשיב לטון, לפרצוף, לגוף שלה. לגוף שלך כשכל זה קורה. תקשיב לחום הגוף, למגע. גם כשהיא לא מדברת – היא משדרת כמו על מסך קולנוע את מה שקורה לה בפנים, כל תנועה שלה מבטאת את התשוקות הכי חזקות והפחדים הכי גדולים שמשתוללים בתוכה.

ת-א-ט. י-ו-פ-י, כ-כ-ה. לא לכל דבר צריך להגיב מיד. תשתוק קצת, תעבוד עם המבט, עם החיוך. אל תחשוב מה אתה רוצה לענות לפני שהיא סיימה את המשפט. תקשיב עד הסוף, קח נשימה עמוקה ועם החמצן תספוג גם את כל האווירה בחדר, את כל המתח ביניכם. תשחרר אוויר ואתו תשחרר את כל מה שרצית להגיד מתוך אגו, כי לרגע שכחת שהיא העיקר כאן ולא אתה. לפעמים מחיצה של כף היד שלה בעדינות ורגישות עם שלך זו תשובה טובה יותר מכל משפט שנון או חכם שיכולת לומר.

התמסר. תן לתדר העדין הזה להרקיד אותך מבפנים, להכתיב לך את הקצב בו הרגע צריך להתנהל. הקשב גם לעצמך – לגוף שלך, למה שעצם הקיום שלה עושה לגוף הזה. אל תיגע בה כמו שאתה רוצה לגעת – גע בה כמו שהיא רוצה שתיגע בה. לאהוב באמת זו המדיטציה הכי חזקה שתעשה אי פעם.

צילום תמונה ראשית: סהר חי אהבה
// דר עופר

Your email was successfully saved