אמרת לי שאתה אוהב את זה שאני לא מתביישת להוריד את הבגדים. שהצורה בה אני מתפשטת עושה לך את זה, שהגוף החשוף שלי הוא רק הבונוס. שמדהים אותך שלא אכפת לי שתבהה בי, שהקלות שבי מעוררת הערצה. אמרת שאתה אוהב שאני לא ממהרת להתלבש, שאני ממשיכה לשכב ככה, כמו שאני, נינוחה לצידך.

אמרת שאתה אוהב שאני מסתכלת לך בעיניים, מישירה מבט. את זה שאני עוצרת, בוחנת את המבט שלך, בודקת שאתה מרגיש אותי. שאתה אוהב שהעיניים שלי סורקות בריכוז מופתי, מתמקדות ברגע. שאתה מרגיש שאנחנו רק שנינו, בעולם משלנו, רחוקים מכל הקיים מסביב.

אמרת שאתה אוהב לישון איתי בלילה, שמדליק אותך שהלב שלי דופק ממש מהר. שמרגש אותך לראות איך אתה גורם לי להרגיש, שהשקט שלי מרגיע אותך. שאתה מתענג מהעובדה שאתה לא חייב למצוא מילים כל הזמן, מתנחם בפטור מן האחריות למצוא נושא לשיחה.

אמרת לי כל כך הרבה דברים יפים, ואני, רק חייכתי. הנחתי שתרגיש מהבעת הפנים שלי סיפוק. אני מעדיפה לשתוק, לא לענות לך, כי איך אוכל לאכזב אותך, איך אוכל להגיד לך שאני לא זאת שאתה חושב שאני? איך אנפץ את התדמית החזקה שבנית לי, ואגלה לך שאני הכי רחוקה מזה, שאני בכלל שברירית?

אתה חושב שאני לא מתביישת להוריד את הבגדים, נכון, בזה אתה צודק. להתפשט זה לא החלק הקשה, לא מפריע לי שתראה את הגוף שלי חשוף בפניך. המראה העירום ממקד אותך במה שקל לי להראות, מסנוור את הבפנים שלי. ככה אתה מתרכז בחיצון שלי, לא רואה את הצלקות שחרוטות לי בלב.

אתה חושב שהמבט שלי מצביע על חוזק, אז איך אגיד לך שההיפך הוא הנכון? שאני לא מורידה את העיניים כי לפעמים אני מפחדת שתסתער עליי. אני בודקת שהמבט שלך לא משתנה ושאתה עדיין רואה אותי, שלא אהפוך בן רגע לחיית הטרף שלך. שאני לא מתמקדת בכאן ובעכשיו, שאנחנו לא תמיד רק שנינו במיטה, כי לפעמים אני נשאבת לרגע המקולל ההוא בו לא חשבו עליי ולא ראו אותי. לרגע ההוא שהשתמשו בי כחפץ, כמי שכל ייעודה בעולם הוא סיפוק תאוות.

אתה חושב שהדופק שלי מהיר כי אני מתרגשת? זה נכון, אבל תאכלס, מפחדת זו הגדרה מתאימה יותר. מפחדת שלא תהיה צפוי, שתתהפך ולא תהיה המקסים הזה שאתה, לא תראה את הצרכים והרצונות שלי. אני לא רוצה להרוס לך, להגיד שלא היה לי טוב. שגם אם זאת לא המציאות, אני מרגישה כאילו אנסת אותי עכשיו, כי הבחור ההוא קפץ לביקור, ורק חיכיתי שתגמור.

אתה בטוח שאני חזקה, שאין בי מעצורים. הרי לימדתי את עצמי לשדר הכל חוץ מפחד. לשדר מיניות כאילו אני לא מרגישה מקולקלת, להוריד את הבגדים כאילו אין בי פחד לשכב. להגיד לך 'כן' ולא לעצור, גם כשלא בא לי, כדי שלא תתחיל לתהות למה אני נתקעת.


יש הרבה דברים שאתה לא יודע עליי, דברים שאני מפחדת להגיד. מפחדת שתדע שבפנים אני הילדה הקטנה הזאת שאנסו אותה, ומאז הביטחון שלה בקרשים. שלא תרצה בי אם תראה שקשה לי לשכב איתך, שלא תהיה לך מספיק סבלנות ושתחשוב שאני כאב ראש מהלך. שתרגיש שזה גדול עליך. ואז גם אתה, בדיוק כמוהו, לא תרחם עליי ותשאיר אותי עירומה ומפוחדת. תשאיר אותי עם תחושה שאני המיץ של הזבל, ששום דבר לא יוכל לנקות.

// אלמונית

Your email was successfully saved