יש דברים בחיים שאנחנו תמיד דוחים, אומרים שנעשה כשיגיע הרגע המתאים, אבל מה לעשות שלפעמים, החיים מפריעים קצת באמצע. לאחר ירידה לעומקו של עניין, הבנתי שיש משהו שהייתי רוצה לעשות, פינוק אמיתי לקראת החגים.

הפינוק הזה הוא מסוג הפינוקים שפעם בשנה – מותר לעשות, או אולי יותר נכון להגיד, מומלץ לעשות רק פעם בשנה.
אמנם זו השנה הראשונה שבאמת אפשרתי לעצמי לעשות את זה, אבל אין ספק שזה שווה כל רגע של מחשבה או התלבטות. השנה הרשיתי לעצמי לבזבז משכורת שלמה מיד אחרי שנכנסה. הרי אני עובדת כל השנה, אז פעם אחת מותר, לא?
כן, זה קצת כואב, אבל הרבה זמן שחיכיתי לממש את הפנטזיה הזו. חודש אוגוסט האחרון היה חודש גדוש בפעילויות ואחרי שנה עמוסה של תחילת תואר, הייתי חייבת לתת לעצמי להשתחרר... נכנסה המשכורת, הסתכלנו אחד על השני וחייכנו, ״אם לא נזמין עכשיו, נטוס רק בשנה הבאה!״ מפה לשם, המון שעות עבודה הומרו לבירות וקניות ברחובות אירופה. 

הבטחתי לעצמי שבפעם הבאה אתפוס אומץ ו״בזבוז״ המשכורת שלי ילך לטובת שופינג בלבד, הרי יש כאלו שיגידו שהוצאת המשכורת לטובת נסיעה לחו״ל זה די שגרתי ושווה, אך המשכורת לא תמיד גדולה וגם הוצאה על טיול זה דבר כבד. עם זאת, פינוק אמיתי זה לקחת את האשראי ולהתכרע על הקניון הקרוב – בלי לעשות חשבון! (מה שמרתיע אנשים רבים).
דיבורים לחוד ומעשים לחוד, גם בתור בלוגרית אופנה אני מתקשה ללכת ולהוציא הכל על בגדים ותוספות (לא באמת מתקשה, בואו נגיד שזה יותר המצפון שמתקשה). אז עד שאתגבר על פחד הוצאת המשכורת שלי בבת אחת על קניות, אני משתדלת לפנק את עצמי פה ושם ולא במכה. מחכה לי שנה שלמה עכשיו של הכנות ואימון, מבטיחה לאזור אומץ ולתת לעצמי את התענוג.

// הדר ליברוס
לעוד הדר >>

Your email was successfully saved