1.    להתחפש לאותה התחפושת שנתיים ברצף.
את כיתה י', י"א ואפילו את פורים בצבא העברתי בתוך היפית צבעונית. כשיש שקית מלאה בצמידים צבעוניים, שרשרת פיס ענקית, בנדה לשיער וטייץ פרחוני – אי אפשר שלא לנצל את זה.

2.    לצאת לשייט.
הטיול לפני הצבא שלי היה שייט בחופי ספרד, איטליה וצרפת. נסעתי עם בת-דודה שלי מאיטליה, זה היה אחד הטיולים הכי טובים שהיו לי ואני הכי לא מהאנשים שאוהבים לבלות בתוך הים ימים שלמים.

3.    לקנות ג'ינס במידה יותר קטנה בתקווה להיכנס אליו אחרי הדיאטה.
הפעם הראשונה שבה זה קרה לי הייתה לפני התואר, ראיתי את הג'ינס המושלם בטופשופ אבל הוא ממש התקשה לעלות, קניתי אותו ונשבעתי שעד תחילת התואר הוא יעלה. המשימה הושלמה.

4.    לעלות סרטון מפדח ליו-טיוב.
כשפתחתי את הבלוג ניסיתי את מזלי גם ביו-טיוב, אני פחות מתחברת לעניין הזה של לדבר לעצמי מול מצלמה אבל היה נחמד להתנסות. בסופו מה שנשאר מכל הסיפור הזה זה סרטון יו-טיוב מפדח שאני וחברה שלי העלנו. לא ממליצה לחפש.

5.    להיבחן לאודישן.
בשנה הראשונה לתואר היה לי גל של זימונים לאודישנים, זה התחיל מאודישן "האח הגדול", זימון ל"הישרדות" ועוד אודישן ל"איט גירלז" – חוץ מהישרדות שאין סיכוי בעולם שהייתי באמת שורדת, קצת התבאסתי שכנראה לא התאמתי לשאר.

6.    לנסוע לחתונה בחו"ל.
לפני שנה נסענו לחתונה של בת דודה שלי בפירנצה, כל המשפחה המורחבת גרה באיטליה אז זו הייתה חוויה מהממת לראות חתונה איטלקית אמיתית מקרוב.

7.    לשבת למרתון סדרה.
אני מכורת סדרות וכל חודש יש לי סטוק של סדרות שאני חייבת לראות, השיא שלי היה כשהייתי צריכה להדביק את הפער של משחקי הכס, התחלתי לראות את הסדרה ממש באיחור (שנה שעברה), אז את העונה הראשונה ראיתי ביום וחצי.

8.    לשבת לבד בים.
אחרי הצבא לקחתי את עצמי איזה בוקר במטרה לבלות את היום לבד על החוף עם ספר ואייס-קפה. אחרי שהבנתי שאני לא מסוג האנשים שמבלה לבד בים, התקפלתי די מהר. 

9.    להשתזף במרפסת.
יש לנו דירה עם מרפסת, ולפני כמה שנים אני זוכרת שנורא רציתי ללכת לים אבל חבר שלי היה בצבא, החברות בחו"ל ונשארתי לבד במערכה; אז פשוט לבשתי בגד-ים והתיישבתי עם קרם הגנה במרפסת.

10.    לנסוע למשחק כדורגל בחו"ל.
חבר שלי אוהד מכבי ובשנה שעברה נסענו לראות את המשחק שלהם בפראג, האמת שהיה כיף!

11.    להיכנס ישר למיטה אחרי יציאה למרות שלשיער שלך יש ריח של מאפרה.
קרה לי פעמיים-שלוש בחיי, חזרתי כל-כך עייפה שהדבר האחרון שחשבתי עליו זה להיכנס לחפוף.

12.    לקנות סלט כי כולן קונות סלט למרות שלא באמת בא לך סלט.
בשנה הראשונה, כשרק הכרתי את החברות שאני איתן עד היום, ניסיתי לשמור על פאסון. ישבנו לאכול צהריים באחת ההפסקות, כולן לקחו סלט ואמרתי לעצמי "מה אני אדפוק כריך עכשיו?" אז קניתי גם סלט, למרות שהכריך לגמרי קרא לי.

13.    לצבוע את השיער לוורוד.
הגשמתי את אחת המשאלות שלי בפורים השנה, צבעתי את השיער לוורוד! 

14.    לתהות אם מה שעשית עכשיו בכביש זו עבירת תנועה או לא ואז לאכול לעצמך את הראש חודשיים.
השנה שעברה הייתה לי שנת נאחס בכבישים בגלל כל מיני טעויות קטנות שהייתי עושה ואז אוכלת לעצמי את הראש חודשים אם יפתיע אותי קנס בעתיד הלא רחוק.

15.    להחליט לגדל עציץ ולראות אותו גוסס לאורך חודש.
סיפור הילדות שלי. לאורך כל היסודי אבא ואני היינו הולכים למשתלה כדי לחדש את סטוק העציצים, תמיד הייתי חוזרת הביתה עם עציץ והורגת אותו באיטיות, לא בזדון כמובן.

16.    להכין פנקייקים על הבוקר. 
בחופש הגדול לפני הצבא הכנתי את הפנקייק הראשון שלי לבד, מחכה לפעם הבאה שאקבל את האומץ לנסות.

17.    לקלף קלמנטינה בתוך כיתה.
בתקופת התיכון לא גילו לי את החוק שאוסר את זה, יש כאלו שזוכרים לי עד היום את המאורע.

18.    להשתכר מבלי לזכור את רוב הערב.
זה קרה לי פעם אחת עם החברה הכי טובה, ישבנו בבר מתחת לבית ומשום מה חצי מהערב נשכח לי. לא מתאים לי בעליל, מזל שזה היה ליד הבית.

19.    לראות את הזמר האהוב עליכם בהופעה.
נסעתי לטיול בת-מצווה לראות את ג'סי מקרטני (אהובי באותם הימים) ברומא.

20.    לפתוח פרופיל מזויף בפייסבוק.
כשנכנסתי לתיכון הפייסבוק היה ממש בתחילת דרכו, ובתור חבורה של בנות צעירות ודי משועממות היינו צריכות לחקור את הפלטפורמה הזו מכל הכיוונים.

21.    להקים להקה.
שלהי כיתה ז', אני ועוד שתי חברות החלטנו להקים להקה, אחרי שתי "חזרות" שכחנו מזה.

22.    לקחת שאכטה מסיגריה.
מתישהו בכיתה י"א ניסיתי, אחרי התקף שיעול של עשר דקות הבנתי שזה פחות מתאים לי.

 

// הדר ליברוס
 

Your email was successfully saved