העולם שלנו משתנה, הוא תמיד בעשייה והתחדשות. הוא לא נח לרגע. כל פעם שאני חושבת לרגע שזהו, הגעתי לנקודה שבה אף אחד כבר לא יכול להפתיע אותי, פתאום מתגלים דברים חדשים. עוד אייפון חדש, עוד טאבלט גאוני - כבר הגעתי למצב שבו לא אתפלא אם הרכב הבא שלי יהיה מעופף. האמת היא שזה גם רעיון לא רע כדי לחסוך מעצמי את כל הפקקים על הבוקר.

בעולם הזה, שבו הכל אפשרי, הדברים משתנים מרגע לרגע, ממש כמו עולם ה"משפט דינמי" אשר משתנה מפסיקה לפסיקה. בתור סטודנטית למשפטים במכללה למינהל, אני נמצאת בתור "בועה", או יותר נכון לקרוא לזה "חממה", כך שכל העולם החיצון והחדשנות הזאת עדיין לא משפיע עליי. אני דואגת בינתיים לסיים את התואר, ורק אז החיים האמיתיים יזמנו לי דברים חדשים.

אבל מה קורה כשפתאום כל הידע הטכנולוגי הזה מתנגש עם עולם החיצון? מה קורה כשאני לקראת מירוץ ההתמחויות וכל הטכנולוגיה והמקצועות החדשים הולכים ותופסים תאוצה בחוץ? החידושים מקבלים הכרה עם תשואות ותרועות חצוצרות, בעוד שאנחנו נשארים איתנים אל מול התואר, מפחדים לצאת מן החממה שמקיפה אותנו (אולי דווקא המילה "בועה" מתאימה פה יותר).

אט – אט אני מבינה שעליי להספיק ללמוד את הטכנולוגיה לפני שהיא תעקוף אותי, ואם אני יכולה לשלב את זה עם לימודי המשפטים או כל תואר אחר במכללה אז למה שלא אעשה זאת?

התחלתי לברר על אפשרויות כאלה בחוץ, אבל דווקא מצאתי את זה ממש מתחת לאף שלי – כן כן, אתם לא טועים: בתוך המכללה למינהל, וקוראים לזה מסלול Edge – Ucation. מדובר במסלול מאפשר לסטודנטים להתמקצע בתחומים העדכניים ביותר בשוק העבודה כבר במהלך התואר או לצידו. הקורס מועבר על ידי חברות מקצועיות ומומחיות בתעשייה, ובין הקורסים המועברים קיימים: ניהול מוצר בשיתוף, דאטה אנליסט, שיווק דיגיטלי, תכנות ללא מתכנתים - כל אלה בשיתוף עם אלביישן אקדמי. 

כמו כן, יש קורס נדל"ן התחדשות עירונית בשיתוף גינדי-כספי, השקעות בנדל"ן בשיתוף יגאל רונאי ובעולם היזמות ישנם קורסים של יזמות עסקית בשיתוף בנק פועלים, התחדשות בתחום הפינטק בשיתוף DELOITTE וחברת ביטוח מגדל, ספורטק – יזמות בעולם הספורט, מיוזיקטק. 
הקורסים הרבים והמגוונים והתחומים החדישים בהם הם עוסקים עוזרים לסטודנטים להרחיב את תחומי הידע שלהם ולהגיע מוכנים יותר לעולם העבודה החדש, מצוידים בידע האקדמי הנדרש, אך גם בידע הפרקטי המתאים.

התוכנית כוללת נקודות זכות להם הסטודנטים זכאים כחלק מהתואר או בנוסף לתואר, וגם ללמוד משהו שונה ומשלים לתואר אותו אנו לומדים.
והנה עוד סיבה בגללה אני מסתכלת לאחור ומבינה שבחרתי נכון במוסד בו בחרתי ללכת ללמוד ולהשקיע. 

רוצים להגיע מוכנים לעולם העבודה החדש? המכללה למינהל זה המקום בשבילכם. לפרטים >>
// לין ביצ'אצ'י
לעוד לין >>

Your email was successfully saved