1. אז מי את?  נדין מלכה, בת 24, גרה בתל אביב, סטודנטית שנה א' באוניברסיטת תל אביב.

2. מה את לומדת ולמה בחרת ללמוד במקצוע זה? תקשורת סוציולוגיה - אנתרופולוגיה. תקשורת - כי החלום הגדול הוא לעסוק בניהול משברים תקשורתיים, מאמינה שהתקשורת מובילה תהליכים בעולם ודרכה אפשר לשנות הרבה דברים. סוציולוגיה אנתרופולוגיה - בשביל הנפש. בטיול למזרח הבנתי שחברות ותרבויות מעניינות אותי אז החלטתי לשלב, מה גם שהבנה של חברה יכולה לסייע בעבודה תקשורתית.

3. למה בחרת ללמוד דווקא באוניברסיטת תל אביב? כי זו האוניברסיטה הכי טובה בישראל ואם כבר השכלה אקדמאית, אז במקום הכי טוב. מה גם שאני גרה בתל אביב ולכן המיקום נוח לי.

4. הרגע האהוב עלייך במהלך יום הלימודים?  קפה וכריך בפביאנו. לפני כן, אין עם מי לדבר.

5. הספוט האהוב עלייך אוניברסיטה?  הרחבה מתחת לנפתלי (הבניין של מדעי החברה).

6. אם לא היית לומדת את זה, מה היית לומדת? שום דבר אחר.

7. מהו הקורס האהוב עלייך ביותר בתואר? הסדנה במבוא למקצועות התקשורת - סדנה פרקטית במהלכה אנחנו מקבלים כלים שמתחברים לכל הקורסים התאורטיים. נפגשים עם מרצים מעולם התקשורת שעוזרים לנו לקבל כלים מעשיים לעבודה בעולם התקשורת. אני מחכה לחלק של לימודי האסטרטגיה שזה התחום שהכי מעניין אותי.

8. מה הנושא הכי חם בקפיטריה שלכם? "מישהו סיים את שיעורי הבית בסטטיסטיקה?"

9. איפה את רואה את עצמך אחרי התואר? מתחילה לעבוד ביח"צ ודוברות בגוף מעניין. אחרי שנתיים-שלוש, ממשיכה לתואר שני באוניברסיטה.

10. מה הדבר שהכי חשוב לך לצאת איתו מהתואר? כלים פרקטיים שיהיו שווים שלוש שנים של דם יזע ודמעות (; כי כמה כבר אפשר למלצר?

גם אתם רוצים ללמוד באוניברסיטת תל אביב? לחצו כאן >>

// נדין מלכה


Your email was successfully saved