1. מי אתה?
אני אלירן ליבר, בן 26, במקור מכרמיאל ועכשיו גר בראשון בדירה קטנה ואינטימית אצל רחל - בעלת הדירה הכי מדהימה שיש. בזמן הפנוי (שאין לי) אני מתאמן, מתנדב בארגון להעצמה עסקית נשית "לתת עתיד" בה אני מלווה יזמת בתחילת דרכה, עושה תואר, עובד בגוף ממשלתי ומנהל זוגיות מזה שנה עם בחורה שהכרתי במכללה.

2. מה אתה לומד ולמה בחרת במקצוע זה? 
אני לומד תואר למנהל עסקים בהתמחות שיווק, פרסום ודיגיטל. כל חיי הבגירים ידעתי שייעודי הוא בעולם השיווק וזה בגלל שאני דמות שאוהבת להנהיג ולהשפיע, אבל בדרכים שונות, יצירתיות ומיוחדות. עולם השיווק הוא מושג כללי וגדול אך מכיל בתוכו כל כך הרבה פרשנויות ומסתוריות וזה גם מה שיפה בעיני. זה עולם שממציא את עצמו כל פעם מחדש ולכן מחייב דינאמיות וקריאטיביות שהן מהתכונות החזקות שלי.

3. למה בחרת ללמוד דווקא במכללה למינהל?
לדעתי בתחום של ניהול בכלל ושיווק בפרט הפרקטיקה והניסיון הם ערך עליון והכרחיים להצלחה בעולם האמיתי. המכללה למינהל בעיני משרתת את הערכים האלו ושמה אותם במרכז מבלי להתפשר על תוכן איכותי.

אחד הדברים הגדולים שהצלחתי להשיג במכללה הוא חברים טובים ושותפים שאיתם הקמתי מועדון שיווק עבור סטודנטים. מועדון בו מיישמים את הפרקטיקה השיווקית ונותנים לסטודנטים ללמוד, להתמקצע ולהתבטא בעולם השיווק עוד במהלך התואר. בנוסף לכך, אני לוקח חלק בפיתוח מיזם אישי במרכז היזמות "נובוס" שבמסגרתו אני חי את עולם היזמות, מתמודד עם אתגרים, יוצר נטוורקינג וסולל את דרכי לעולם העסקי מוכן ויציב יותר.

4. הרגע האהוב עליך  במהלך יום הלימודים? 
לשבת עם השותפים שלי למועדון שיווק ולחשוב ביחד איך מעיפים אותו גבוה יותר, כל פעם יש אתגר חדש או רעיון חדש. בזכות התשוקה שלי לעולם הזה אני מוצא את עצמי מתעסק בזה שעות ביום.
הדבר המספק ביותר זה שסטודנט ניגש אליי ומתייעץ איתי על רעיונות שיווקיים שיש לו.

5. הספוט האהוב במכללה למינהל?
במשרד של מועדון השיווק, זה ללא ספק הבית השני שלי אחרי המשרד של שירה (המתרגלת של מחלקת השיווק).
6. אם לא היית לומד את זה, מה היית לומד?
מדעי ההתנהגות. ללמוד איך אנשים חושבים זה אלף-בית באיך להיות איש שיווק מצליח.

7. מהו הקורס האהוב עליך ביותר בתואר?
האמת שכל קורס שנוגע לעולם השיווק. כל קורס תורם להרכבת תמונה אחת שלמה לתמונה אחת שלמה שאני מרכיב לאט לאט.

8. מה הנושא הכי חם בקפיטריה שלכם?
יוקר המחייה.

9. איפה אתה רואה את עצמך אחרי התואר?
אני רואה את עצמי מטפס למעלה בסולם הדרגות עד לדמות ניהולית בכירה שתוביל מהלכים שיווקיים שישאירו חותם, שתשפיע ותשנה דרכי חשיבה בדרך פורצת גבולות.
לאחר שאממש זאת, אפתח חברה עצמאית לייעוץ, שיווק ובניית אסטרטגיה שבה איישם את כל מה שעברתי בדרכי. 

10. מה הדבר שהכי חשוב לך לצאת איתו מהתואר?
הכלים המקצועיים שרכשתי, מוניטין שבניתי לעצמי וחברים אמתיים שאספתי לאורך הדרך.

לאתר המכללה למינהל לחצו כאן >>

// אלירן ליבר

Your email was successfully saved