שוב אנחנו מוצאים את עצמינו ערים בשעה 05:00 לפנות בוקר, אחרי לילה בלי שינה ולא מהסיבות הנכונות. את כבר צרודה מרוב בכי. הבטן שלי מלאה עלייך אבל אני לא יכול להוציא מילה כשאת ככה. השתנינו ביחד בתקופה האחרונה וכבר לא בא לי, אבל אני לא מסוגל להגיד לך את זה.

מהרגע הראשון את היית המלכה שלי ואני המלך שלך. פשוטי העם שישבו איתנו בבית הקפה הם הנתינים שלנו ואם נדבר רגע תאכל׳ס, הם לא מגיעים לקרסוליים שלנו. אני ואת, ביחד, מי יכול עלינו? מאמי, יש לך קצת רוטב רוזה על הסנטר וזה לא מלכותי, תנקי בבקשה.

והנה אנחנו במיטה המלכותית שלנו, בסיטואציה לא-מי-יודע מה מלכותית. רק אני מרגיש שחם פה? אני מרגיש שאני נשרף וכואב לי מרוב חום. כמו הפעם ההיא שהחלטת להכין לי עוגה. שכל כך התרגשת מהריח כשפתחת את התנור ותפסת את התבנית ביד חשופה. למה דווקא עכשיו שורף לי ולך לא? למה לא יכולתי לקחת ממך את תחושת השריפה אז כמו עכשיו?
אם עכשיו כבר ממש לפנות בוקר ואנחנו רבים, יש מצב שעד ארוחת הערב אנחנו כבר סבבה? לא באמת סבבה, אבל סבבה. סבבה כזה שכלפי חוץ נראה סבבה ובפנים זה ממש לא סבבה בכל הכוח. נראה לי שכן. אולי הפעם לא תלכי לישון על הספה בבקשה? זה סתם יהיה צפוף כששוב אבוא אלייך באמצע הלילה ואחבק אותך בניסיון כושל להתנצל.

ואם אחייך עכשיו זה יעזור? כמו אחרי הנשיקה בדייט השני. איזה מצחיק זה היה? איזה טמבל מחייך ככה אחרי נשיקה ראשונה עם מישהי? מצד שני, אחרי חודש אמרת לי שזה המיס אותך וגרם לך להפוך לשלולית אז שמחתי להיות הטמבל שלך. אולי בעצם כדאי שאוותר על החיוך, גם ככה נראה לי שאני כבר לא זוכר איך מחייכים.

וואי בא לי כריך חביתה. כמו שהכנתי לפני כמה ימים. עם מלא ירקות בפנים וגבינות ועשבי תיבול, זוכרת? תמיד גנבת לי חצי מהכריך ותמיד אהבתי שאת עושה את זה. כמו עם הלב שלי שגנבת חצי ממנו לפני כמה שנים. תגידי, מה הלו״ז עם חצי הלב שלי באמת? הוא עדיין אצלך או שהשארת אותו בטעות באחת הדירות שעברת אליה כשרבנו ונפרדנו?

אולי אני כן יכול להגיד את זה? תקשיבי, בואי נעשה עסק. קחי את הדברים שלך ותלכי. החיוך שלי יחזור ולא אצטרך להתנצל בצורת הצטופפות על הספה. אוכל לישון לילה שלם ורצוף במיטה. לא אצטרך להתחלק איתך בכריכים ולא אצטרך לראות אותך בוכה. קחי את חצי הלב שלי ותני אותו לקבצן הראשון שתתקלי בו ברחובות העיר, אני כבר אסתדר עם חצי אחד. אה, ותדליקי את המזגן לפני שאת הולכת כי אני נשרף פה!

// אלמוני

Your email was successfully saved