אתה צריך את השקט שלך ואני מלאה ברעש, אני דרמה מהלכת על שתיים. אני רוצה שתרדוף אחריי, שתרצה לדבר איתי כל שעה ביום, אני רוצה שתבדוק באובססיביות מתי הייתי מחוברת בפעם האחרונה ואיך זה יכול להיות שעברה שעה ועוד לא עניתי לך. אני רוצה להיות מסוגלת לא לענות לך שעה. 
אנחנו נהיה ביחד, פשוט לא עכשיו. 

כי על דבר כזה לא מוותרים, כי יש פה משהו מיוחד. כי הרבה זמן לא התרגשתי משיחה, כי הרבה זמן אף אחד לא הצליח לגרום לנהל דיון פילוסופי ב3 בלילה, למשוך אותי ערה עד 5 לפנות בוקר רק כדי לשמוע מה יש לו להגיד, לגרום לי לפנטז על המפגש איתו.
אני אהיה שלך, פשוט לא עכשיו. 
כי גיליתי שיש גבול לכמה שאני יכולה להכיל, ואנחנו מתקרבים אליו. ואני רוצה לעצור את זה לפני שאני אגיע אליו. כי למשוך חודש של דיבורים דיגיטליים בלי להיפגש פעם אחת, זה משהו שיכולתי לספוג. חודשיים כאלו, אני כבר לא בטוחה. כי להיפגש איתך סוף סוף, ולהרגיש אותך כבר כל כך קרוב ואמיתי, ואז לקבל ממך את ה"סיבוב" הזה שוב, זה כבר דוחף אותי לקצה. כי אני אומרת לעצמי פעם אחר פעם שאני לא בחורה של אגו, אבל אם היה לי אחד כזה הוא כבר היה שבור. 

אתה תהיה שלי, פשוט לא עכשיו. 
כי גם אם אתה לא תודה בזה, לא מולי וגם לא מול חברים שלך, יגיע הרגע שאתה תודה בזה מול עצמך. אתה תהיה מסוגל להגיד שמה שיש בינינו הוא מיוחד, שבפעם הראשונה מזה הרבה זמן מישהי ניערה אותך מאזור הנוחות שלך, גרמה לך לחשוב. ואולי זה קצת מפחיד לא להיות הכי חכם בחדר, אבל אולי זה גם משחרר לא לנסות להיות כל הזמן. 

זה יהיה טוב, פשוט לא עכשיו. 
כי אני לא רוצה לוותר עלינו. אין מכסה אחד לכל סיר, אני לא מאמינה שיבוא יום ובו אמצא את "האחד", אני יודעת שאני יכולה להמשיך הלאה ולראות בך אפיזודה חולפת. אבל אני לא רוצה. אני לא רוצה להפסיק לדבר איתך, אני לא רוצה שתעלם לי מהחיים. אני מפחדת פחד מוות שאם אשחרר ממך אתה תמצא מישהי אחרת. אני מפחדת שהיא תהיה יותר יפה, אולי כי אני מספיק בטוחה בעומק של השיחות שלנו כדי לדעת שהשיח זה לא מה שיערער אותך. אבל פחד זה לא מה שצריך לגרום לי להישאר.

והייתי רוצה שנהיה ביחד עכשיו ולא אחר כך, באמת שהייתי, אתה כבר יודע שאני לא טובה בדחיית סיפוקים. אבל אולי אני יותר מידי בטוחה שזה מה שאני רוצה כרגע, ואתה לא מספיק בטוח. ואולי מישהו כמוך צריך קצת את השקט שלו, כדי לקבל החלטות ממקום שבו הוא ירגיש שהוא לא מאכזב או מרצה אף אחד, ואולי מישהי כמוני צריכה ללמוד קצת להתאפק. רק קצת. רק כדי שזה יהיה באמת טוב. 
אז לא עכשיו.
// אלמונית

Your email was successfully saved