היי תראו, אני מצליחה לכתוב כמה מילים ברצף, הן אפילו יוצאות בסדר הגיוני ומהוות משפט! לא השתמשתי בסימני פיסוק מוגזמים, או סימני קריאה מיותרים, ולא דפקתי על המסך עם בננה! אז נעים להכיר, אני ויקה ואני ימנית, וראיתם מה זה? אני לא בבון פרימיטיבי.

מעציב אותי שהגעתי למצב שמצד אחד הייתי רוצה לכתוב את הפוסט הזה בעילום שם רק כדי שלא יסמנו אותי, שלא יחשבו שאני חשוכה, מטומטמת, אוטומטית יניחו שאני בעד מוות לאוכלוסייה מסוימת או שאני לא יודעת לכתוב כלום חוץ מ"ביבי לשלטון!!11אחדאחד", כשאני כן. אני אחת מכולם, אחת מהמדינה הזאת שאוהבת את המדינה הזאת ותיתן הכל.

מצד אחד אני יושבת בבתי קפה לאורך היום, אני דנה בפילוסופיה והגיגי החיים, ומצד שני אני לעולם לא אתן למדינה שלי לחלק שטחים ואני גאה בביטחון המדינה. אני מרגישה שמצד אחד אני רוב במדינה, אבל מיעוט בין חבריי. נמאס לי מהסטיגמה הנאורה והצחה, ועוד יותר לשמוע "את? ימנית? אבל את בחורה כזאת טובה שתמיד עוזרת ודואגת לאחרים", כן, זאת אני עדיין. תתפלאו! אני יכולה להיות עדינה, ולבכות על מר גורלם של אחרים, אבל מצד שני לתקוף ולהתגונן כמו לביאה כשמדובר במדינה שלי. אני ממש כמו כולם. אני לא חשוכה ולא פרימיטיבית.

זה שיש המון דעות לצורת חלוקה, לא אומר שעליי לקבל אותן, כי כך מדינת תל אביב החליטה נכון? מה יותר נאור מלהחזיק את דעתך באופן נחרץ ואפילו להעז לחשוב שונה מכולם?
אני ויקה, ואני מלומדת. אני תכף מסיימת תואר ראשון באוניברסיטה, ואיך לא - במדעי המדינה ותקשורת. אני קוראת עיתונים, אני קוראת מאמרים. אני מבינה מי מה מו הולכים סביבי, ואני בוחרת לחשוב כמו שאני רוצה.

אני זרה במקומי, ודעתי לא מקובלת, אבל אני לא אשתוק לגביה. למה זה טאבו לחשוב אחרת? חבריי שונים ממני, הפייסבוק שלי מלא גם באחר, ופאק איט, זה הופך הכל ליותר מעניין. אני לעולם לא אתקוף, אבל אריב איתך עד שיימאס לך בעזרת מילים כי אני לעולם לא אוותר, בדיוק כמו שאני חושבת שהמדינה צריכה לעשות. אני ימנית, ואני בעד הקהילה הגאה. כי דעות פוליטיות לא אמורות להשפיע על זה. אני ימנית, ואני מודעת ליוקר המחייה וסובלת ממנו גם כן. אני ימנית, ואני בעד הפרדת דת ומדינה, מדהים נכון? יש לי הרבה דעות מגוונות יחסית למישהי כמוני, שאחת מהן היא די לסטיגמות! די להנצחת סטריאוטיפים, ודעות קדומות, פשוט די.

// ויקה וסילנקו

Your email was successfully saved