הצד שלו הצד שלה, נקרא לזה כך אחרי שקראתי את הפוסט של לירון, על מדוע גברים נעלמים סתם ככה ביום בהיר אחד, כשהבחורה מבולבלת ולא מבינה מה היה לא בסדר, אם הדייט הלך כל כך טוב, והסקס גם כן. אז לטענתו, הסיבה הפשוטה לכך היא שאנחנו לא מחזיקות את אותו הבחור התמים מספיק חזק בביצים! אני צריכה להחזיק אותו בביצים כדי שלא יברח לי? אם כן, אוי ואבוי לי, למישהו מאיתנו מאוד יכאב וזאת לא תהיה אני.

גבר תבין, אני לא מתכוונת להחזיק אותך קצר כדי שלא תברח, זאת כבר בעיה שלך. אני לא צריכה לדאוג לך לעניין תמידי בי, כי אני לא ליצנית ואני לא פה לבידור שלך או לשמש כ "אנציקלופדיית הידע האל סופי" כדי שחלילה לא תחשוב שאני משעממת. ההחלטה אם לשכב בדייט ראשון היא של הבחורה והבחור באותה מידה, ואם בגלל זה אתה משתעמם ונעלם, אז צר לי לומר- אתה די שטחי ואפס בעצמך.

Michele Ursino on flickr

אז גברים נעלמים מכל מיני סיבות, גם נשים למען הסר הספק, ואני לא מתכוונת לחפש סיבות להצדיק את זה. אחת הסיבות העיקריות להיעלמויות של גברים, לדעתי, היא העובדה הפשוטה שהם פשוט מאוד פחדנים! כן, אמרתי את זה! אני חושבת שהם מפחדים להגיד בצורה יפה, או אפילו פחות יפה, שזה לא מתאים.

קל להם יותר פשוט להדחיק את הבעיה, שהיא הבחורה, ובמקום לפנות אל הלב שלהם או את המוח, הם מעדיפים להדחיק מאשר להתעסק בבכי או בכעס שהבחורה תחווה בעת הדחייה. הם מפחדים להגיד בצורה יפה "תראי, זו לא את, אני פשוט לא הרגשתי את החיבור, זה פשוט לא זה", מכיוון שהם מפחדים לגעת ברגשות האלו, או מהסיבה שהמשפט הזה הפך להיות יותר קיטשי מסצנת הטביעה בטיטניק.

אבל זאת לא בושה. להפך, גבר, אם תדע איך "לברוח" בצורה יפה, אמנם תקבל כמה קללות עסיסיות, וכנראה תוטל עלייך קללת וודו בעת ישיבת בנות, אבל תקבל הרבה יותר הערכה לאחר מכן.

אבל קח בחשבון, כשאתה לא עושה את זה יפה, אתה מכניס בחורה לסרטים עם עצמה ועל מה היא עשתה לא בסדר. "נתתי לו מהר מידי? אמרתי משהו מפגר?" וזה רק חלק מהלופ האינסופי בו היא תימצא עד שהיא תצליח לשלוח אותך לקרקעית התודעה שלה.

אנחנו לא צריכות לעשות שום דבר חוץ מלהיות עצמנו, ואם זה לא מספיק מעניין אותך, זאת כבר לא בעיה שלנו. ואם אתה רוצה להיעלם, תעשה זאת, למי אכפת. אבל קח רגע, ותהיה בנאדם. תעשה את זה יפה. בחיים, כמו בחיים, לא נמצא התאמה לכל אחד שנצא איתו, וכנראה שצד אחד ירצה יותר מאשר הצד השני- ככה זה, אבל כדי להקל על עצמנו ועל הצד השני, בוא נהיה מתחשבים ונעשה את זה יפה.

// ויקה וסילנקו

Your email was successfully saved