ובזאת אני מכריזה על מייג'ור לייזר כמלכים החדשים של תחום ההופעות בישראל ועל אווה סימונס כמלכה. וואו, כמות המילים פה לא תספיק לתאר את כל האווירה וההשקעה שהלכה אתמול בערב באמפי באחת ההופעות הטובות שהייתי בהן.

כבר מההליכה מהחנייה אל אזור ההופעה (שהזכירה את חציית ים סוף ומשך ההליכה גם כן!) היה אפשר לשמוע את המוזיקה המקפיצה של הופעות החימום וההתרגשות באוויר. לאחרההתמקמות באזור הדשא ולצערי האזנה להופעה גרועה של אליעד, חיכינו כבר להופעות המרכזיות שלשם שינוי החלו בדיוק בזמן.

15,000 איש קיבלו את פניה של אווה סימונס. מלכה, דיווה, ועוד שלל כינויים אני יכולה לתת לאישה הזאת שנתנה שואו שלא נופל מהופעה של קווין בי. עם קול משגע אווה נתנה שואו שכלל ריקודים, עשן, וסרטונים שרצו על המסכים מאחוריה. לא אשקר, כל כך התלהבתי ששכחתי לרגע להופעה של מי הגעתי מלכתחילה.

ואז החלה עוד המתנה... נעימה יחסית, עם מוזיקת רגאי קלילה שהושיבה את כולם עד תחילת הבאסים הכבדים ועלייה לבמה של צמד התותחים הכבדים בליווי דיפלו, שהגיע גם לתת אפטר לאחר מכן. "שלום ישראל" נשמע כרגיל בתחילת ההופעה והקהל באקסטזה. "לא רצו שנבוא להופיע כאן, אבל אתם יודעים מה? למוזיקה אין דעה פוליטית, והיא מאחדת את כולם, וזאת המטרה שלנו", ואכן הם הצליחו לאחד אלפי אנשים בפארק לערב אחד של מוזיקה, קפיצות, ואלכוהול.

עם בחירת שירים מוצלחת ביותר, שכללה את כל הלהיטים הגדולים שלהם ואף שילוב של להיטים גדולים אחרים כמו ריאנה וקלווין האריס, הצליחו מייג'ור לייזר להקפיץ על הרגליים 15,000 איש! סרטוני ווידאו מצויירים ברמה גבוהה, ווארבע רקדניות על הבמה הצליחו להפיק שואו שנתן הרגשה שזאת הופעה שהודבקה מתוך טקס פרסי המוזיקה של MTV.

הקהל על הרגליים בכל רגע, וההרכב בטיימינג מושלם ידע איפה לצעוק "everybody fucking jump" או סתם לזרוק את המילה ישראל ולגרום לכולם לצעוק. ההופעה הייתה מדהימה, הקהל? מדהים לא פחות. וכמו שמייג'ור לייזר אמרו, מוזיקה מאחדת את כולם לא משנה במה אנחנו מאמינים, למרות שאני אישית מאמינה שאתמול הייתי באחת ההופעות המוצלחות ביותר שנראו בישראל לחובבי הז'אנר.

// ויקה וסילנקו


Your email was successfully saved