תל אביב יא חביבי תל אביב, תסתכל כמה שיק יש מסביב! אז חוץ מהיותה עיר ללא הפסקה, עיר התיירות, עיר הגאווה, תל אביב היא בראש ובראשונה אצלי - עיר האופנה והאורבניות. כל הטרנדים שרואים מסביב יוצאים מכאן, מתל אביב. כל טרנד, כל לוק, כל פיפס, התחיל כאן באנשים בעלי חוש טעם וסטייל לא נורמלי. אבל, להיות תל אביבי זה לא קל וצריך לדעת איזה טרנדים הם ברי חלוף ואילו נמצאים כאן כדי להשאר. כדי שלא תצאו קורבנות אופנה, הכנתי רשימה של חמשת האקססוריז שכל מי שמחשיב את עצמו כתל אביבי פשוט חייב!

תיק גב
אבל לא סתם תיק, תיק שק מגניב. הם מגיעים בכל הצבעים, בכל הצורות והגדלים. מבריקים, מחוספסים, מבריקים או בגימור מאט, עם פרינט משוגע או חלק וסולידי גדולים, קטנים, מרובעים ועגולים. בין אם אתה רוצה ללכת לים, או סתם לטייל ברחובות תל אביב, אתה זורק הכל לתיק, מהדק עם השרוכים ויוצא לדרך. נוח, קליל, מגניב ו-MUST HAVE אם אתה מסתובב לך בעיר, וצריך לשים את הדברים שלך שם. מעולה גם לתיירים שחוששים להסתובב ברחובות מהפחד שיכייסו אותם, ואז הם הולכים עם התיק מקדימה כאילו היה תינוק במנשא.

מתוך האתר של טל קנטרו

כלבלב
טוב, כלב הוא לא בדיוק אקססוריז, אבל בלי להגזים, כל תל אביבי שני הוא בעלים גאים של כלב! אפשר להבחין ברחבי העיר באנשים שמטיילים עם הכלב, רצים בים עם הכלב, ואפילו יוצרים חברויות חדשות בגינות כלבים. המיתוס של להתחיל עם בחורות בעזרת כלב הוא לא רק מיתוס מסתבר, ואין יותר חמוד מלהלביש את הכלב בסוודר תואם בחורף או בנדנה מגניבה בקיץ. המון צעירים החלו לאמץ כלבים, וניתן למצוא כל שישי כמעט יריד אימוץ ובו המון חבר'ה שבאים למצוא חבר חדש למשפחה. גם כאן, הם באים בכל הצורות, הצבעים והגדלים.


רכב תל אביבי

אין משהו שיסמל יותר את הטרנדיות של תל אביב מאשר הרכב הזה, שמגדיר למעשה מחדש את המילה "סטייל". עזבו את שקר האין-חנייה-בתל אביב, עם הרכב הזה לא תרצו להפסיק לעשות סיבובים בכל מקום. מלא בשיק, עיצוב טרנדי, והכי צועק אורבניות תל אביבית! רכב ה-DS הצרפתי מותאם לדינאמיות המלהיבה של תל אביב, ולגמרי מכניס סטייל לכבישים. החבר'ה שם מכירים את קהל היעד ויצרו רכב מעוצב מבפנים ומבחוץ המותאם לטעם של כל אחד, ומשלב בתוכו מאפיינים של יוקרה, עוצמה, אלגנטיות, אך בו זמנית גם אופי נושך ובועט למי שרוצה לראות ולהיראות, בהתאם לאורח החיים התל אביבי.

 

IMG_3728

זקן היפסטרי
ושלום לטרנד הכי חם בתל אביב כרגע - הזקן ההיפסטרי. לא ידוע מה עושה לנו את זה בזקן, אבל מה שלא יהיה, זה עושה את העבודה. מושג "ההיפסטר" מכיל בתוכו למעשה חוש אופנה שהולך נגד הזרם וגורם לגברים רבים להתהדר להם בזקן מטופח ומרשים, ולנו לא נותר אחרת מלהצדיע להם. משהו בלוק המחוספס הזה, מוסיף לגבריות, אך בו זמנית הוא גם נשמר מטופח ולא פראי, ואת זה תשאלו במספרת הזקנים הטרנדית החדשה בבן יהודה שיגידו לכם את אותו הדבר. להסתובב היום בלי זקן היפסטרי בתל אביב זה כמו להסתובב בסנדלי שורש במשרד, וזה לא נעים.

vogue & vodka

לפטופ
נחשו בעזרת מה אני כותבת את הדברים הבאים? נכון מאוד, באמצעות הלפטופ שלי. מה יותר נוח מאשר לקחת את המחשב שלך, לרדת לבית הקפה הקרוב או לאחד מחללי העבודה המדהימים שפרוסים ברחבי העיר, לשבת שם בנוחות ולכתוב? הלפטופ התאים את עצמו לאורח החיים של התל אביבי הממוצע, והוא הולך איתנו לכל מקום; ללימודים, לבתי הקפה, או סתם לצפייה בסדרות וסרטים (בנטפליקס כמובן).

לסיכומו של עניין, אם אתה תל אביבי אמיתי אתה ודאי מבין על מה אני מדברת, ואתה חייב לאמץ לעצמך את אחד האקססוריז האלה, שנדמה כאילו הם כאן כדי להישאר ורק הולכים ותופסים עוד תאוצה.

// ויקה וסילנקו


Your email was successfully saved