עידן וסיגל 
הבלוגרים עידן לסר וסיגל אייפרמן  הכירו דרך "מה וזה" בספטמבר 2016 ומאז הם מתחזקים זוגיות על קו תל אביב-חיפה ועתידים לעבור לגור יחד בקרוב. הכל התחיל כשסיגל הוסיפה את עידן בפייסבוק (סיגל מכחישה, פייסבוק הוכיח אחרת). עידן הוקסם מאחת התמונות שלה והחליט לשלוח הודעה וכך החלו לדבר. סיגל טוענת שהיא "לא שמה עליו" ושחברה הייתה צריכה לשכנע אותה לצאת איתו בטענה שאין לה מה להפסיד ומסתבר שהיא צדקה – הדייט היה כיפי, קליל,  זורם (ושיכור). השאר היסטוריה.

מה הפוסט האהוב עליכם אחד של השנייה?
עידן: "דגי זהב בבטן", זה הטקסט הראשון שהיא כתבה בהקשר אליי וזה חימם את הלב.
סיגל: "מחשבות גדולות, תאי שירותים קטנים", כי אני חושבת שהודו הוציאה מעידן מלא מחשבות חדשות וכתיבה טובה.
 
דור ונועה
הבלוגרים דור עמרם ונועה כוכב, הכירו דרך "מה וזה" בשנת 2015, גרים בתל אביב עם כלבתם היפה, קוזי.
הכל התחיל כשנועה קראה את הפוסטים של דור ואזרה אומץ להציע לו לשבת על בירה. דור בדיוק עמד בפני מעבר לברלין, אבל נועה לא נרתעה וכנראה שעמוק בפנים היא ידעה, כי בסוף הוא החליט להישאר בארץ ומאז הם בלתי נפרדים. ביוני האחרון השניים נשבעו אמונים אחד לשנייה ועמדו תחת חופה וקידושין. 
צילום: דנה בר און

מה הפוסט האהוב עליכם אחד של השנייה?
נועה: הכי אוהבת את "מילים שלא יכולתי לומר".
דור: הפוסט "התרגשות ממכרת" שהוכתרת שלו מתארת את הקשר שלנו עד היום.
 
ברק ונופר
הבלוגר ברק קאופמן ונופר בלנק הכירו דרך "מה וזה" ביוני 2015, והתחתנו בשנה שעברה. הכל התחיל כשנופר קראה פוסט שברק כתב על האקסית שלו ועשה לא מעט גלים ברשת. דווקא זה היה הפוסט שגרם לנופר לשלוח לו "איתות" בצורת הצעת חברות. ברק לקח את זה משם ויזם את היציאה מהמרחב הווירטואלי. אז מי התחיל עם מי? אנחנו לא בדיוק יכולים להחליט, אבל צריך שניים לטנגו.

לילך ויונתן 
הבלוגרים לילך דהן ויונתן מימון הכירו דרך "מה וזה" בפברואר 2016, התחתנו ביוני השנה וכיום הם גרים ביחד בצפון הישן בתל אביב. הכל התחיל כשיונתן קרא את אחד הפוסטים של לילך (למקרה שתהיתם, זה על הציצים) והוסיף אותה לפייסבוק, אך בניגוד לתכנית שעד כה עבדה לשאר הזוגות – לילך לא ראתה את הבקשה! אבל כשהגורל שלכם מכתוב – האהבה יודעת להגיע גם מהדלת האחורית. כעבור חצי שנה התפרסמה כתבה על "50 הרווקים הנחשקים בתל אביב" בה יונתן הופיע , ולילך, שתמיד ידעה להשיג את מה שהיא רוצה, חיפשה אותו בפייסבוק. לילך הופתעה לגלות שיונתן כבר מחכה לאישור החברות שלה וכמובן שאישרה אותו. יונתן הזמין אותה לדייט שישי צהריים ביפו כבר ביום שלמחרת והוא טוען שהוא כבר לגמרי היה מוכן לפגוש את האחת. לימים יונתן הצטרף כבלוגר ב"מה וזה" לצד לילך".
צילום: שי פרנקו

מה הפוסט האהוב עליכם אחד של השנייה?
לילך: "זוגיות זה קל". פוסט שנכתב לאחר תקופה של מגורים משותפים. 
יונתן: "בקטע שלך", פוסט שלילך כתבה שבועיים אחרי שהתחלנו לצאת. מממ... מעניין.
 
עמית ומיכל 
הבלוגרים עמית גל ומיכל ברדע הכירו קצת לפני "מה וזה" ותמיד היה בינהם חיבור מיוחד. מיכל הייתה הראשונה להצטרף ל"מה וזה" ולאחר שעמית הקריא לה קטע שכתב בפתקים באייפון, היא הפצירה בו להגיש מועמדות לקהילת הבלוגרים שלנו. כמה חודשים קדימה, כששניהם כבר בלוגרים, מיכל החליטה להפסיק לשחק בידידים ובצעד אמיץ במיוחד כתבה עליו פוסט אנונימי בבלוג שלה. אחרי הפוסט השני שכתבה עליו היא כבר לא התאפקה והתוודתה שהיא זו שכתבה עליו. מפה לשם, הפוסטים כבר לא אנונימיים והשניים ביחד כבר חצי שנה. מאז, יוצא להם לכתוב אחד על השנייה ולהיות בעצם זוג חצי מתוקשר שמי שיתאמץ יוכל לדעת עליהם כמעט הכל.

מה הפוסט האהוב עליכם אחד של השנייה?
עמית: אני הכי אוהב את "המכתב שכן נשלח", כי הוא אותנטי ומייצג את העובדה שפרופורציית הזמן מתעתעת ואנחנו לא באמת יכולים לנבא את העתיד.
מיכל: הכי אוהבת את "גדל פה דור שלא יודע לאהוב", כי זה פוסט ׳תכלס׳ ואמיתי, in your face, כזה שקוראים בנשימה אחת, אבל חוזרים וקוראים שוב שוב כי בכל פעם הוא לוקח לכיוון אחר.
 
ליאור ונגה 
הבלוגרים ליאור פרנקל ונגה הכירו במסיבה השנייה של מה וזה, על גג בניין ברחוב אחד העם. ליאור שאל את עורך האתר דאז, איל דרור, מי זו שעומדת שם עם המשקה ביד ואיל ערך בינהם היכרות:
״ליאור - תכיר, זו נגה, היא כותבת אצלנו. נגה - זה ליאור, את בטח מכירה מהקבוצה שלנו בפייס״.
היו שם מאות אנשים. משקאות. מוזיקה. אבל נגה וליאור לא ראו אף אחד. רק אחד את השנייה.
משם המשיכו לרדיו EPGB. הם לא רצו שהלילה ייגמר. 
חמש פרידות, שש חזרות, וארבע שנים מאוחר יותר - הם התחתנו. 
עד היום הם לא רוצים שהלילה ההוא ייגמר. 

Your email was successfully saved