למה אין על נשים רוסיות // עמית לדור
מהיוצרים של "למה נשים לא עומדות בפני גברים תימנים", עמית לדור החליט להמשיך לכתוב על השילוב הראוי בין השניים, ומה שהתחיל בכוונה של שיר הלל, לאו דווקא התקבל אצלן באהדה. הפוסט הצליח לעצבן לא מעט נשים שדיווחו עליו כפוגעני, אך למרות הכותרת המתעתעת, הפוסט נכתב ממקום של סגידה לנשות העם הרוסי וזו לגמרי לא הייתה כוונת המשורר. או הבלוגר במקרה זה.

מתקפת המשובטות // לילך דהן
עם קרוב ל-100,000 צפיות,  מאות תגובות, שיתופים ותיוגים, הפוסט הבא זכה ללא מעט ריקושטים, בעיקר מנשים. היו שהזדהו, היו שהזדעזעו. מאז הפוסט עברו שנתיים ו"המשובטות" רק הולכות ומתרבות, אז אל תשכחו איפה קראתם את זה קודם... 

החרדית שזרמה איתי // יהודה אדלר
מעל ל-100,000 צפיות לפוסט שהוא בעצם סוג של אוקסימורון – חרדית זורמת? את זה היינו חייבים לבדוק ויצאנו מוקסמים...

היא רוצה את זה בכל מקום // קובי סימן טוב
הפוסט הזה הצליח לסקרן כ- כ-80,000 אנשים, אבל אלו שנשארו לקרוא אותו עד הסוף התפצלנו לשניים. מה שבטוח – אף אחד לא נותר אדיש! כנסו כדי להבין למה...

ואז היא שכבה עם האקס שלי // אילנה מטאטוב
היא עשתה מה?! כן, כן. הפוסט הנקרא ביותר של אילנה הוא אולי גם הכואב ביותר שלה, אבל מסתבר שלפחות 50,000 אנשים רצו לדעת איך בדיוק זה קרה ולהציף את אילנה שלנו בתגובות שחיממו לה את הלב. ואת האגו.

גברים בסקס // לודה גרקו
עוד הרבה לפני קמפיין #metoo, הייתה מי שהרימה את הכפפה וכתבה על נושאים שפחות היו מדברים עליהם. הפוסט "גברים בסקס" נתן בעיטה בבטן לכ-55,000 אנשים שקיבלו הגדרה מחדש למה זה סקס "טוב".  הפוסט גרר אחר שובל של תגובות תומכות מצדנשים וגברים כאחד ולמרות שהיום הנושא טריוויאלי (וטוב שכך), אז הוא היווה אבן דרך אל עבר העצמה נשית.

 

Your email was successfully saved