נטלי להב // 5 מקומות שאתם חייבים לעשות בהם סקס לפני החתונה
במקום הראשון, עם קרוב למיליון צפיות, זה אולי הפוסט עם המכנה המשותף הרחב ביותר – לא משנה מה הסטטוס הזוגי שלכם, הייתם רוצים לדעת על אילו מקומות כבר סימנתי וי ומה עוד נשאר לכם לעשות ברשימה. בייחוד אם פספסתם את מספר 4 ואז כל מה שנותר לנו להגיד לכם זה – "עד החתונה זה יעבור".

עמית לדור // למה בחורות לא עומדות בפני גברים תימנים
במקום השני עם מעל לחצי מיליון צפיות - איך אפשר בלי השד העדתי? הפוסט עורר תגובות של הזדהות לצד יציאת חוצץ, אלפי תיוגים של העדה התימנית ובאופן כללי שיפר את תדמיתו של הגבר התימני והכתיר אותו כסמל מין. מי אנחנו שנתווכח?

רוני שינקמן // נסעתי לפאנג'ויה ויש לי חבר
כל סטודנט בן יומו יודע שמה שקורה בפאנג'ויה, ממש לא נשאר שם. אל המקום השלישי מתברגת רוני שינקמן, שהחליטה להשאיר את החבר בבית ולרדת לאילת ושכל העולם ידע. ואכן, חצי מיליון איש לפחות כבר יודעים – כשיש אמון בזוגיות לא צריך לעצור את החיים!

אסתר אילייב // תמיד אני ואתה
במקום רביעי, עם כ-200,000 - צפיות, אהבה יש, רצון יש, כימיה יש, אבל איכשהו הכל משתבש. הפוסט שהוא בעצם הסיפור של כולנו... אם עדיין לא קראתם – זה הזמן!

ברק קאופמן // אני מצטער ברק יצחקי
אל המקום החמישי, עם מעל ל-100,000 צפיות, מגיע מכתב מברק לברק. אנחנו לא יודעים אם ברק יצחקי באמת קרא את הפוסט, או אם הוא באמת סלח לו, אבל אנחנו יודעים שהמעריצים לא נשארו אדישים. לא מבינים על מה אנחנו מדברים? כנסו לפוסט.
 
תמי ממיסטלוב // הגבר הכי יפה בעולם
את הרשימה סוגרת תמי, ששיגעה את הרשת עם פוסט על גבר שפגשה במהלך חופשה ואותו תיארה בתור "הגבר הכי יפה בעולם" ובכך גרמה לכ-70,000 אנשים, גברים ונשים כאחד, להסתקרן  מי הוא אותו גבר מסתורי... רוצים לראות גם?

 

Your email was successfully saved