הוא עשה רושם של בחור רציני. מהבחורים האלה שיכנסו הביתה אחרי יום עבודה ארוך ומייגע, אחרי שהבוס הציק וכל העבודה נפלה עליו, והוא ירצה רק לשבת על הספה כשהוא מחובק בזרועותייך ובלי לומר מילה. הוא היה נראה כמו האחד שייתן לך את החום והאהבה שאת מחפשת, לא כי הוא צריך, אלא כי הוא רוצה וזה חשוב לו . הוא היה נראה כמו בחור שמחפש את האחת שתוכל לדבר איתו על הכל. החל מחוברות קומיקס שהפכו אותם לסרטים, לשיחות הזויות על מהות העולם, ועד שיחות על פשר המילה המוזרה 'אבוקדו'.

אבל זה לא קרה. לפי דבריו את מושלמת, מוצלחת, יפהפיה, חכמה ומקסימה בדיוק כמו שאת. אבל עד כמה שזו קלישאה, זאת לא את, זה הוא. הוא לא רוצה קשר רציני כרגע והוא לא רוצה לשבור לך את הלב, לכן הוא מעדיף לעצור את זה עכשיו לפני שזה יהיה רציני מדי, כי הוא רווק תל אביבי שרק רוצה ליהנות מהחיים, ותדברי איתו בגיל שלושים.

מגיע לך יותר.
מגיע לך מישהו שלא יילחץ מהשיחה העמוקה על מהות העולם שיצא לכם להגיע אליה.
מגיע לך מישהו שיעלה לך את הביטחון העצמי ולא יוריד לך אותו.
מגיע לך מישהו שמספיק לו רק מבט אחד בעיניים שלך כדי להבין שיש משהו שמטריד אותך, וידאג לעזור לך להתמודד עם זה.
מגיע לך מישהו שירצה לשלב אותך בחיים שלו. הוא יכיר אותך למשפחה, לחברים ולכל שאר האנשים החשובים בחייו. מגיע לך אדם שישלח לך הודעה אחרי שנפרדתם לשלום וישאל אותך אם הגעת הביתה, כי הוא ראה שאת עייפה ודאג לך.
מגיע לך אדם שיצחק מהשטויות שלך. הוא יכבד את זה שיש לך רגעים ילדותיים וגם ישתף איתם פעולה.

די ללב השבור. תרימי את הראש שלך, תחייכי, תשמחי, תהיי אופטימית, תאמיני שיהיה טוב. את מושלמת, מוצלחת, יפה, חכמה ומקסימה כמו שאת.
מגיע לך מישהו שיאהב אותך מכל הלב.
מגיע לך יותר,
והוא יגיע.

// חן מושקוביץ

Your email was successfully saved