בא לי שתבוא כבר, אתה שומע אותי?
נו, תגיע, למה אתה מחכה?
אני מחכה לך כבר הרבה זמן ואתה קצת מאחר, או אולי במילים יותר עדינות - "מתעכב". אני לא יכולה לזרז אותך או לדעת מתי באמת תהיה כאן, ואולי זה רק אומר שאתה תגיע בזמן שלך, כשנינו נהיה מוכנים למפגש הזה בינינו.
תמיד חלמתי עליך, על הדמות שלך. ניסיתי לדמיין איך תראה, איך ישמעו הקול שלך והצחוק שלך, כי אתה חייב להיות אחד כזה שמחייך וצוחק בין כל הרגעים הרציניים.

בטח יש לך חיוך מנצח, של מיליון דולר, והוא ידביק גם אותי - גם כשאראה אותו וגם כשאחשוב עליך. מעניין מה למדת והאם אתה עוסק בזה, מעניין מה אתה אוהב לעשות ואיזו מוסיקה אתה שומע. ואולי אתה בכלל מוסיקאי שמנגן על כלי או כמה כלים, ותוכל לנגן לי ואפילו גם לשיר, ולא רק להקדיש לי לינקים עם שירים. בינתיים אני אמשיך לשמוע שירי אהבה ולחשוב שהם נכתבו עלינו.

לא באמת אכפת לי איפה נכיר, זה לא ישנה כלום. הכל יהיה בסה"כ תפאורה של משחק החיים. בטח נתכתב באיזו אפליקציה ואז נעבור לוואטסאפ, אולי גם נדבר בטלפון או בהודעות קוליות ואז ניפגש, ולא בהכרח בערב. אפשר לשבת גם לארוחת בוקר או לבראנץ' צהריים באיזה מקום פלצני, או מקום שכונתי, או אפילו בבר עם קוקטיילים בכוסות פוטוגניות, שמושכות אנשים לבוא ולהצטלם איתן לרשתות החברתיות. אני מקווה שאתה אוהב להצטלם, ויותר מזה -שיש לך סבלנות לצלם אותי.

אחרי זה נמשיך לדבר כאילו תמיד הכרנו. נקשקש על סדר היום הרגיל שלנו ונרקום ביחד תכניות לעתיד משותף. בטח ניסע לטייל הרבה, ננסה להכיר מקומות חדשים ונאהב גם לחלוק מקומות מוכרים אחד עם השנייה. נשמין מכל המסעדות שנלך אליהן ואז נעשה דיאטה ביחד, או שנעבור לאורח חיים בריא, ואפילו נעשה אימונים ביחד עם בגדי ספורט יפים ויקרים להחריד, בשביל המוטיבציה.

אני אספר לך כל פעם קצת על עצמי ואקשיב לכל הסיפורים שלך על הילד שהיית, על החבר'ה ועל המשפחה - רק על האקסיות שלך אל תדבר. עם הזמן אני אקלף ממך את כל השכבות ואתה תשמע את כל הסודות שלי.
בסוף ימאס לנו להיפגש פעמיים, שלוש או ארבע בשבוע. אני ארצה לראות אותך כל יום, אני ארצה להתעורר איתך בבוקר וללכת לישון איתך בלילה. אז נחפש דירה לזוג, אבל שתהיה מרווחת ושלכל אחד יהיה את המקום שלו כשהוא ירצה לתפוס פינה לבד.

אני אחכה שתציע לי כי גם לי בא להיות כלה, ואתה כבר תדע איזו טבעת אני רוצה.
בינתיים אני אמשיך לחלום עליך בלילה, לדמיין שאתה עוטף אותי לכמה שעות ואז נעלם לי שוב. מי אתה מבין כל הגברים הרווקים? ואולי אתה כרגע עם מישהי, וניפגש רק כשתפנה את הלב שלך ממנה?
בא לי שתבוא ותשנה כבר את הסטטוס שלי מ"רווקה". תמלא את החלק שחסר בעולמי, החלק הריק הזה בחיים שלי שעוד לא התמלא בזוגיות.

"אומרים אהבה יש בעולם - מה זאת אהבה?" כבר קצת שכחתי לענות על זה, כי האהבה הישנה, זאת שברחה לי, מונחת שם ואיש בה לא נוגע. היא בגדר זיכרון רחוק וכואב בעומק הלב, ואני רק מבקשת שתבוא לכאן ותוכיח לי שיש יותר ממה שהיה שם. שאפשר לאהוב יותר ממה שאהבתי.

// יבגניה זטוצ׳ני

Your email was successfully saved