״ברוכה הבאה לעולם ההיכרויות הווירטואלי״ קידמתי את פניה. ״זאת האפליקציה החדשה שלך. את הולכת להשתמש בה בתדירות גבוה בתקופה הקרובה אולי אפילו תתמכרי אליה, תהי מחוברת הרבה ותתחילי ׳לדפדף׳ גברים בכל רגע פנוי או סתם כשמשעמם לך.  תביני שצריך לזה מצב רוח, חשק כזה, כי זה דורש תשומת לב מסוימת. בואי נסכם משהו, אם את עייפה, מצוברחת ולא מרוכזת אז אל תעשי את זה. זה דורש מוד חיובי כזה, מתעניין, פתוח, יכולת הכלה מסוימת. מן רצון כזה שייצא משהו מעניין מכל הסיפור, ואת יודעת מה? אם תעשי את זה ׳נכון׳ את תהיי שם ומקסימום תגידי שהכרתם דרך חברה - כי האפליקציה כאן לטובתך, לתמוך ברווקות שלך אבל גם להעלים אותה, ומהר.

תעלי תמונות טובות שלך. כשאני אומרת טובות אני מתכוונת לתמונות ברורות, ולא בקטע החשוף של המובן. תמונות שמשקפות מי את באמת, לא עם פילטרים ולא עם משקפי שמש ולא ממרחק שנות אור. תחשבי שלוקח לי אישית משהו כמו 30 עד 60 שניות להחליט אם אהבתי את התמונות של הבחור הרנדומלי שקפץ לנגד עיניי באפליקציה. אם התמונות לא ברורות או שאין מבחר תמונות אני מדפדפת שמאלה בלי לחשוב בכלל. לא מתוקף תפקידך לפענח צילומים, אבל גם הצד השני לא אמור לפענח את שלך. אז תבחרי כמה תמונות שלך, אבל היי! לא כל התמונות צריכות להיות מאירועים, גם תמונה רגילה מהמשרד או מבית קפה זה אחלה.

אם כבר מדברים על תמונות, את תראי הרבה תמונות של הרבה גברים. מצטערת שזה שטחי, אבל כן - הסינון הראשוני שלך יהיה לפי מראית עין - לפי איך שהוא נראה. אל תגזימי בשלב הזה, אבל זכותך לנצל את הפלטפורמה ולבחור בעצמך את הדייטים הפוטנציאליים שלך. במקום "להיבחר" את יכולה גם לבחור, ואם יש התאמה תקבלי התראה.

עכשיו זה שלב ההודעות. מי ישלח ראשון למי, אם בכלל?
אם הוא ממש הטעם שלך לא הייתי נמנעת מלשלוח לו "היי" ולחכות לתשובה. את עצמך תקבלי מגוון הודעות שונות ומשונות, אני אישית מעדיפה את ההודעה הפשוטה של "אשמח להכיר" אבל לא כולם חושבים כמוני. לא משנה כמה הוא סיפר לך על עצמו - שהוא גבוה, עם השכלה, מבית באיזה מושב עם שני כלבים וחלום על משפחה משלו, אם הוא לא לטעמך אל תעני לו, שיבין את הרמז לבד. אם את מרגישה בנוח, הודעה כמו "פחות מתאים לי אבל תודה" תרכך את המכה. אם מישהו מטריד אותך אל תפחדי לחסום אותו.

יהיו לך הרבה שיחות לא זורמות כאלה, יבשות כמו העור שמתקלף בחורף, גברים שייעלמו לך באמצע כי הם מנסים להכיר אותך ועוד כמה במקביל וכנראה שהייתה זרימה יותר טובה עם מישהי אחרת. השלב הבא יהיה לבקש ממך פייסבוק או המשפט האלמותי "בואי נעבור לוואטסאפ" בתירוץ ששם יותר "נוח". גם בשלב הזה הרבה ייפלו ולא יסמסו לך יותר או ייעלמו אחרי זמן קצר. בסופו של דבר תמשיכי בשלך, תהיי סבלנית ותתמידי!

בסוף את תיפגשי עם כמה גברים, ואני מקווה בשבילך שעם כמה שפחות. שהאחד שלך יהיה בין הדייטים הראשונים, ולא תצטרכי להשתמש באפליקציה הזאת חודשים או אפילו שנים. העולם הפך לתרבות שפע, וזה לטובתך ולרעתך ביחד. בואי נראה את הצד החיובי הפעם - בכל פעם שלא יסתדר לך עם מישהו תזכרי שתוכלי מיד להמשיך ולדבר עם אחרים, שיש עוד אופציות - עוד דגים בים, או בעצם עוד בחורים שתדפדפי אל ומחוץ לחייך.״

// יבגניה זטוצ׳ני

Your email was successfully saved