החלטתי לצאת מאזור הנוחות שלי, ולנסות ביחד עם חברה טובה מיזם הכרויות שסקרן אותי וגרם לי לשקול לעזוב את האפליקציות לכמה שעות במטרה להכיר פייס טו פייס, במפגש קבוצתי ייחודי על הדשא בנמל ת"א.
כשהגעתי לנקודת המפגש פגשה אותי בחורה חייכנית ומקסימה, זהר שפירא גל, שהיא היוזמת והמפעילה של המפגשים, אליהם מגיעים מרחבי הארץ צעירים וצעירות רווקים ורווקות, בניסיון למצוא אהבה בדרך קצת שונה.

טרם המפגש צריך למלא שאלון על עצמכם ועל בן הזוג אותו תרצו להכיר, התשובות שלכם ופרופיל הפייסבוק יקבעו את "ההתאמה" הראשונית שלכם, אבל היא עוד עלולה להשתנות במהלך האירוע.
המפגש מתחיל במשחק חברתי: 7 בנים ו7 בנות זורקים קוביה, כל אחד בתורו, על גבי לוח לבבות חמוד עם שלל משימות ושאלות אישיות, או כאלה שמצריכות אינטראקציה עם כולם במטרה להגיע לשיתוף; זאת במטרה ליצור כימיה ובכדי לבדוק פוטנציאל להיכרות. קשה לכם להיפתח או שהפסדתם באחת המשימות? לא נורא, האלכוהול יעשה את שלו! כל מי שמפסיד שותה צ'ייסר לחיים ויש גם בירות ונשנושים.

בתום כמה סבבים מגיע הזמן שלכם להשפיע על החלוקה לזוגות ועל ההתאמה האישית: מדרגים על גבי דף בסולם של 1-5 משתתפים מהמין השני, בסדר יורד - הבחירות שלכם נלקחות בחשבון יחד עם הבחירה הראשונית. לפני בחירת בן הזוג שלנו, זהר ביקשה שהמראה החיצוני לא יהיה שיקול בבחירה. "תבחרו מישהו שיהיה לכם מעניין איתו" אמרה.

החלק השני של המשחק הוא תחרות בין הזוגות בסגנון "המירוץ למיליון" (רק בלי האקסטרים ובלי הכסף) שנועד להפוך לדייט מיוחד עם השותף שיבחר כשידוך עבורכם. אתם מקבלים מעטפות עם משימות מגוונות שעליכם לבצע ביחד, אחד על אחד. המשימות כוללות משחקי היכרות ביניכם ומשימות שונות של חשיבה, צילום תמונות, ושלל הפעלות והפתעות מקוריות שידרשו מאמץ משותף... ומה הפרס? אם נוצר חיבור אז כנראה שדייט שני, ומי יודע? אולי גם תתאהבו :)

החשוב מבין הדגשים שקיבלנו טרם המפגש הוא שמומלץ להגיע עם מצב רוח ואנרגיה טובה לשלוש שעות, כדי ליהנות ולפתוח את הראש ולא לצפות ליותר מידי. מאיה, השותפה למיזם, הסבירה שאין להן היכרות מוקדמת ואישית עם המשתתפים, לכן לא ניתן לעמוד על טיב ההתאמות ולא תמיד יוצאים זוגות מהמפגש, אבל שווה לתת צ'אנס כי יש כבר זוגות שנוצרו לאחר שהכירו בדיוק באותה סיטואציה בלתי רגילה.

הקבוצה שבה לקחנו חלק היא דוגמא לקבוצה שלא הייתה בה דינמיקה וחיבור בין המשתתפים, מאחר והסיכון נלקח מראש, לקחנו את זה בקלות והבנה שזה חלק מהקונספט שבו לא בהכרח יש הצלחות ומקסימום אפשר להירשם לניסיון נוסף שיתקן את "הפספוס". אני וחברתי לא מצאנו זוגיות פוטנציאלית מבין המשתתפים, וההתאמה שלנו הלכה לכיוון של ידידות.

האם היה שווה "לרוץ לאהבה"? בסה"כ המשחק מאוד נחמד, מוציא מהשגרה, עוזר להכיר אנשים חדשים, מרבית המשימות היו מעניינות וכיפיות ותמיד טוב למצוא סיבה להרים לחיים.
מאחר ואין למפעילות היכרות מעמיקה עם המשתתפים- זה עניין של מזל אם תהיה התאמה בין הזוגות שיכולה ליצור משהו "מעבר". כמו כן, קחו בחשבון שצריך ולהגיע בזמן בכדי למנוע המתנה מיותרת לתחילת הפעילות. המשחק מחייב מספר זוגי של בנים ובנות ולכן חשוב לבחור תאריך שבו תוכלו להתחייב למפגש - ביטול הגעה למפגש יגרור ביטול גם לשותף שהותאם לכם.

אז תזכרו שרק אתם בוחרים איך לקחת את החוויה, ואני בינתיים אלך לבדוק אם יש לי הודעות מעניינות באפליקציה.

// יבגניה זטוצ׳ני

Your email was successfully saved