אז חודש לא כתבתי פה, עשיתי ניסוי וטסתי לחודש עם החבר לתאילנד. אני שמחה לבשר שהניסוי עבר בהצלחה + שרדנו מהפכה ואף השתזפתי. בהשתזפתי, אני מתכוונת שהופיעו עלי כל כך הרבה נקודות חן שאם נחבר את כולן יחד ייצא צבע שהוא כהה יותר מהצבע שלי.
אני חושבת שהספקתי הרבה מאוד בתאילנד, בין אם זה להעליב לטאת גקו בשלוש בלילה כי היא לא הפסיקה לצרוח את השם שלה, כי זה מה שלטאות גקו עושות. ובין אם זה לא להישרף יותר מידי. אני ממליצה לכל מי ששונא אנשים לנסוע לתאילנד לפני חודש כשהיא נחשבה "לא בעונה", כי זה אומר שכל מלון שתגיעו אליו יהיה שלכם, אם אווירת סוף העולם היא מה שאתם אוהבים. סוף העולם וחמישה תאילנדים ששרדו חוץ מכם.
01

אז איפה היינו ומה עשינו: היינו בכל מיני איים בדרום ועכשיו אני מוסמכת לצלול, כוכב ראשון! אז היזהר ים וכל ה-18 מטרים שאני יכולה לצלול בך! יש לי רישיון צלילה ואני לא מפחדת להשתמש בו! מאוד ממליצה, אם אתם אכן טסים לתאילנד להגיע לפאי, שממוקמת ארבע שעות נסיעה מצ'אנג מאי. ארבע שעות ו-762 סיבובים...למרות שהנסיעה היא הדבר הכי נורא שיכול להיות אי פעם, פאי לחלוטין שווה את זה! עיירה ציורית, כולם נורא נחמדים, בתי עסק שהחליטו שאין שום צורך במזגן כשבחוץ כמעט 40 מעלות. אך זה מתגמד לכמה שנהדר שם, כמה שזול שם וכמה שיש מפלים שם.
מומלץ לא לעשות שם שייט אבובים, במידה ואתם טסים לא בעונה, אז גם הנהר מחליט שהוא לא בעונה ולכן נהיה מאוד רדוד. אם לקצר את הסיפור, נפלנו הרבה, נחבלנו, גדי איבד את האבוב שלו, אני שחיתי נגד הזרם כדי להציל אותו ואת האבוב שלו, בקבוק בירה ובקבוק מים שנעלמו מאיתנו וסימנים כחולים מרשימים ביותר. חוויה מומלצת אם אתם הולכים על הקו של סוף העולם ורוצים גם להראות כאילו עברתם עכשיו מתקפת זומבים בתוך בוץ. זה נישמע כמו תלונה אבל עדיין היה כיף.

גם בשאר חלקי תאילנד היה כיף ומאוד נהיננו, אם זה מנסיעות חינמיות בטוקטוקים שאורגנו בכדי שנקנה לובסטרים ב600 שקל ללא ידיעתנו. או אם זה מטיול ג'יפים של חברת טאנה שהיה גם מגניב ואחד מהמקומות היחידים שפגשנו בו ישראליים. תוסיפו לזה את ה האקווריום בבנגקוק, ואת פארק המים בבנגקוק, שמפורסם בתור פארק המים שהוא בעצם לונה פארק ולא פארק מים, אומנם יש בו שלושה מתקנים של מים כולל את בריכת הגלים הגדולה בעולם, אך גבירותיי ורבותיי זה איננו פארק מים. שאני מניחה שזה שם ארוך מידי אז טוב שהם בחרו בשם "פארק מים!"

דברים שחשוב לדעת:

1. יש כל כך הרבה יתושים בתאילנד וכולם אוהבים רק אותי וכל הזמן! שום דבר לא עוזר נגדם ולא מפסיק אותם לחלוטין אלא רק מעט.

2. לא לאכול סלט במקומות שנראים כאילו הם מקומות מהוגנים, המים שהם שוטפים בהם את הירקות לא טובים.

3. אין סלט בתאילנד! מסיבה לא מוסברת התאילנדים החליטו שהגשת פרוסה אחת של מלפפון כמו שהוא ו3 עגבניות שרי יחד עם 20 עלי חסה ענקיים נחשב כסלט. אז רוב תאילנד עבדתי על לחתוך את הסלט שלא חתכו לי. מה שהכשיר אותי וכיום אני חותכת הסלט עם סכין שלא הותאמה לזה - הטובה בעולם.

4. נקודת אור - סלט הפאפייה שלהם הוא הדבר הנפלא ביותר בעולם! תקחו אותו, תקחו המון ממנו ואז תביאו לי גם! כמו כן, הדגים שלהם נפלאים! אבל רק במסעדות שהם לא מטגנים אותם מול הפרצוף שלך!

הרבה דברים קרו ואני מאוד שמחה שטסתי, זה נתן לי את הזמן הזה להתגעגע לישראל ואז לחזור לישראל ולשכוח שהתגעגעתי אליה. עד כאן להפעם מישראל שנזכרת בתאילנד.
02

//דניאל בוקס

Your email was successfully saved