השנה לכבוד הולנטיינס החלטנו להרים את הכפפה ולהפיץ את האהבה! אספנו את הזוגות שהכירו ב"מה וזה", ועם קצת יין של יקב רמת הגולן הוצאנו מהם את כל התשובות לשאלות הכי עסיסיות...

לילך דהן ויונתן מימון הכירו דרך "מה וזה" בפברואר 2016 וכיום הם גרים ביחד בצפון הישן בתל אביב.

giphy

אז איפה הכרתם אנחנו כבר יודעים, אבל איך הכל התחיל? מי היה הראשון שיזם יציאה מהמרחב הוירטואלי או במילים אחרות – מי התחיל עם מי?

לילך: יונתן קרא את אחד הפוסטים שלי והוסיף אותי לפייסבוק. לא ראיתי את הבקשה. לאחר חצי שנה התפרסמה בטיים אאוט תל אביב כתבה על 50 הרווקים הנחשקים ביותר בתל אביב. יונתן היה אחד מהם, ראיתי אותו ולחצתי על הקישור שלו לפייסבוק כי הוא מצא חן בעיניי. הופתעתי לראות שהוא מחכה לאישור חברות שלי - אז הוספתי אותו והוא כבר לקח את זה משם. באותו ערב כבר דיברנו והוא הציע לי לצאת למחרת לדייט צהריים בשישי ביפו.
יונתן: אני לא זוכר אפילו איזה פוסט זה היה (כנראה זה על הציצים), והאמת? כבר שכחתי בכלל ששלחתי לה בקשה. בשלב שהדבר הזה בטיים אאוט התפרסם, הראש שלי כבר היה בדרך החוצה מהרווקות, פשוט חיכיתי בסבלנות שהיא תגיע.

1

איך זה לצאת עם בלוגר/ית? יש חששות?

לילך: אני הייתי בלוגרית לפניו, כיום אני פחות חוששת כי אני יודעת איך זה להיות בנעליו, שאפשר לסנן ולהחליט מה חושפים ומה לא.
יונתן: אני בן אדם די מוחצן מטבעי ואין לי בעיה שחלק מהעולם הפרטי שלי יהיה חשוף לכולם. מה שטוב בבלוג ב"מה וזה" זו העובדה שהוא מגביל אותך לארוז עולם ומלואו לתוך 500 מילים, ואתה מסנן לשם רק את השיאים. לקרוא על החוויה הזוגית שלנו דרך מה שלילך בוחרת לשתף היה תמיד חוויה די מרגשת.

2
מה אהבת בפוסטים של לילך? מה את אוהבת בפוסטים של יונתן?

לילך: אני מאד מתחברת לשפה שבה הוא משתמש, לדרך החשיבה, להומור שהוא זורק בפנים.
יונתן: מה שהכי אהבתי היה שלמרות שלכאורה היא כותבת על נושאים שכולם כותבים עליהם – אהבה, רווקות, לימודים – היא עושה את זה בצורה ובסגנון שהם ייחודים רק לה.

כמה פעמים אתם מתקשרים אחד לשניה ביום?

לילך: מדברים בזמן העבודה בערך פעמיים-שלוש. אחר כך נפגשים כבר בבית.
יונתן: היא יודעת שאני לא ממש וורבלי בבוקר, אבל אם אני לא מתקשר אליה עד 11 וחצי, אני נחשב מזניח.

3
אם הייתם זוג מפורסם, מי הייתם?

לילך: ריאן ריינולדס ובלייק לייבלי, עם המון הומור - ופאוור קאפל היסטרי!
יונתן: מוכן להתפשר גם על אנדרו גארפילד ואמה סטון - גם מהממים, גם מגניבים, וגם ספיידרמן וזוגתו.

מה הדבר הכי מעצבן שלילך עושה? מה הכי מעצבן את יונתן?

לילך: יונתן משאיר לי ארונות פתוחים בכל הבית.
הכי מעצבן אותו - שמזלזלים בו או באינטלגנציה שלו.
יונתן: כשלילך קמה בבוקר או משנ"צ, לוקח לה בערך שעה לתפקד, לתקשר ובאופן כללי להגיב לסביבה, מה שמוביל לתגובות עוינות לשאלות פשוטות כמו "את רוצה קפה?". מה שהכי מעצבן אותה ביומיום – כשמבזבזים לה את הזמן.

4
מה הדבר שאתם הכי אוהבים אחד אצל השניה?

לילך: אני אוהבת כמה שהוא דומה לי, אנחנו ממש אותו בן אדם רק במין אחר. אותם ערכים, אמונות, תחומי עניין, דרכי מחשבה והומור, הכל פשוט זהה.
יונתן: בנוסף לכל הנ"ל, אני אוהב ומעריץ את היכולת של לילך לא לשמור בבטן כלום. אין מצב בו משהו מפריע לה והתשובה שלה תהיה "עזוב לא משנה", היא תמיד תפתח הכל במקום ובזמן אמת. אם יש טיפ אחד לזוגיות טובה, מוצלחת וארוכה – זה זה.

מה הדבר הכי רומנטי שעשיתם אחד בשביל השניה?

לילך: יונתן מביא לי כל כמה זמן מתנה קטנה, וזה ממש ממיס אותי. יש לנו גם קטע כזה שאנחנו כותבים פתקים על המקרר אחד לשניה עם חמשירים ובדיחות פנימיות. אני באופן קבוע מכינה לו את הדברים שהוא אוהב לאכול. אני חושבת שהדבר הכי רומנטי שהוא עשה בשבילי היה זה שבועיים אחרי שהתחלנו לצאת כשהוא קנה שני כרטיסים להופעה של סיה שהייתה חצי שנה אחר כך (כך שהיה נראה שהוא יודע שנהיה עוד יחד, הוא בנה על זה).
יונתן: אני לא חושב שזו מחווה אחת או אחרת כמו באופן כללי להשלים אותי במקומות שאני פחות חזק בהם – דחיינות, חלמנות, שכחה – ולדאוג שאני על כל הדברים שאני אמור לעשות (כולל למלא את השאלון הזה למשל). ואם כבר אנחנו מדברים על עתיד, אז זה ספציפית מאוד מרגיע אותי לגביו.

5
על מה אתם רבים הכי הרבה?

לילך: אנחנו לא רבים... היה אולי איזה ויכוח אחד, על משהו שטותי, שנגמר חמש דקות אחר כך.
יונתן: כבר שנה עברה, ולא היה ריב אחד על נושא עקרוני שהוא בנימי נפשנו. אני חושב שלשנינו היו כבר הרבה מערכות יחסים מכל מיני סוגים, ככה שאת הריבים המטופשים וחסרי החשיבות שלנו כבר הוצאנו מהסיסטם מזמן.


ולסיכום - איפה נמצא אתכם בעוד 10 שנים?

לילך: עוד עשור - בחלומות שלי - עם מיזם מצליח ששנינו עבדנו עליו, מתפקדים גם כשותפים וגם כבני זוג. עם משפחה קטנה, כמה חיות מחמד ובית בבעלותינו (ואולי אפילו לא כאן, אלא בחו"ל).
יונתן: עוד עשור אני מניח שעדיין לא נאמין שאנחנו מבוגרים, נהיה כבר אחרי הרבה הרפתקאות יחד, אינשאללה עם בית קיץ באי סקאי בסקוטלנד.

ff

רוצים גם למצוא את האחד/ת שלכם/ן?
הגישו מועמדות לקהילת הבלוגרים של "מה וזה" >>

Your email was successfully saved