השנה לכבוד הולנטיינס החלטנו להרים את הכפפה ולהפיץ את האהבה! אספנו את הזוגות שהכירו ב"מה וזה", ועם קצת יין של יקב רמת הגולן, הוצאנו מהם את כל התשובות לשאלות הכי עסיסיות...

דור עמרם ונועה כוכב, הכירו דרך "מה וזה" בשנת 2015, גרים בתל אביב עם כלבתם היפה, קוזי.

אז איפה הכרתם אנחנו כבר יודעים, אבל איך הכל התחיל? מי היה הראשון שיזם יציאה מהמרחב הווירטואלי או במילים אחרות - מי התחיל עם מי?

נועה: קראתי את הפוסטים שלו והסתקרנתי. הצעתי לו לשבת איתי על בירה, הוא ענה שהוא עובר לברלין, כתבתי לו שזה מגניב כי יהיה לי עם מי לצאת לבירה בברלין. ואז הוא נשאר =).
דור: בקיצור, היא התחילה איתי.

איך זה לצאת עם בלוגר/ית? יש חששות?

נועה: לא ממש. אף פעם לא היה בי פחד שדור יכתוב עליי. כשקראתי את הפוסטים שלו עם הזמן הבנתי שהוא כותב על אהבה, אבל כזו שנגמרה, אז מה אכפת לי שהוא לא כותב עליי? האהבה שלנו חיה ובועטת.

IMG_0340

מה אהבת בפוסטים של דור?

נועה: את הכנות שלו. הוא כותב על דברים שכולנו עוברים, אבל בלי לנסות לייפות אותם. אני חושבת שזה כבש אותי בפוסט הראשון שקראתי שלו, "מילים שלא יכולתי לומר".

כמה פעמים אתם מתקשרים אחד לשניה ביום?

דור: בשם שנינו - פעם אחת מתוך חובה רומנטית.
נועה: אנחנו זוג של שיחות חופרות אבל לא בטלפון. מדברים פעם אחת ביום, לרוב בארוחת צהריים. אלא אם כן לדור ממש משעמם בעבודה ואז יש לי ים הודעות פתאום.

IMG_0337

אם הייתם זוג מפורסם, מי הייתם?

דור ונועה: המממ... אנחנו לא מבינים בזוגות מפורסמים. פינקי והמוח זו ההצעה הכי טובה שלנו,  זה כי דור גבוה ואני מנסה להשתלט על העולם.

מה הדבר הכי מעצבן שנועה עושה? מה הכי מעצבן את דור?

דור: שונא כשנועה עולה עם נעליים על הספה. ואת נועה הכי מעצבן נשים בכביש. אין דבר שיותר מעצבן אותה מאישה שנוהגת גרוע.
נועה:
וואוו, דור עושה מלא דברים מעצבנים. סתם. מעצבן אותי שהוא הולך עם הגרביים בבית והגרביים מתמלאות שערות של הכלבה. אח"כ מי צריך לכבס את זה?! אותו מעצבן שאני לא מבשלת.

IMG_0365

מה הדבר שאתם הכי אוהבים אחד אצל השניה?

דור: מת על זה שהיא זורמת איתי על השטויות שאני עושה, שאני יכול להיות הכי אני לידה ושתמיד יש לי עם מי לדבר.
נועה:
הוא האדם הכי מצחיק שפגשתי. אני אוהבת שאני יכולה לחזור הביתה בשיא העצבים שלי והוא יגיד משהו אחד ואתחיל להיקרע מצחוק ואשכח את כל היום המעצבן שהיה לי. באופן כללי אני הכי אוהבת את החיבוק שלו כשאני חוזרת הביתה.

IMG_0315

מה הדבר הכי רומנטי שעשיתם אחד בשביל השניה?

דור: לפני כמה ימים, נועה סיפרה לי שהיא החליטה להפתיע אותי וקנתה לנו כרטיסים למשחק של ריאל מדריד. כמעט בכיתי מרוב התרגשות, זו ממש הגשמת חלום. דברים וכאלה ואחרים שהיא עושה בכל פעם - גורמים לי להתאהב בה קצת יותר. 
נועה:
בחודשים הראשונים שיצאנו עברתי עקירת שן בינה. חוויה נוראית, באמת. דור נשאר איתי שלושה ימים בבית כדי לוודא שאני בסדר. הוא פשוט היה שם, כשבכיתי, כשכאב לי, כשביקשתי משהו, כשביקשתי שיפסיק להצחיק אותי כי זה כואב. פשוט היה שם וזה היה הדבר הכי רומנטי שיש. הוא אפילו כתב פוסט על התקופה הזו.

IMG_0377

על מה אתם רבים הכי הרבה?

דור ונועה: רבים לא מעט, אבל איכשהו זה אף פעם לא על הסיבה הראשונית שבגללה התחלנו לריב. אפילו על התשובה לשאלה הזו רבנו.

ולסיכום - איפה נמצא אתכם בעוד 10 שנים?

דור ונועה: רוב הסיכויים שאיפשהו באירופה, עם ילד שיהיה שילוב מדהים בין תימני לאשכנזייה, יקראו לו חנניה פרידמן ותהיה לו כלבה ענקית עליה הוא ירכב לגן.

ff

רוצים גם למצוא את האחד/ת שלכם/ן?
הגישו מועמדות לקהילת הבלוגרים של "מה וזה" >>

Your email was successfully saved