השנה לכבוד הולנטיינס החלטנו להרים את הכפפה ולהפיץ את האהבה! אספנו את הזוגות שהכירו ב"מה וזה", ועם קצת יין של יקב רמת הגולן, הוצאנו מהם את כל התשובות לשאלות הכי עסיסיות...

דנה קאי ורז נוימן הכירו דרך "מה וזה" בשנת 2012, היום הם גרים ביחד.

IMG_0213

אז איפה הכרתם אנחנו כבר יודעים, אבל איך הכל התחיל? מי היה הראשון שיזם יציאה מהמרחב הווירטואלי או במילים אחרות – מי התחיל עם מי?

רז: הקשר הראשון נוצר לפני יותר משלוש שנים, כשדנה שלחה לי poke בפייסבוק (בטעות, לדבריה) אחר כך החלפנו כמה משפטים והקשר נותק מאחר ועדיין גרתי בארה"ב בתקופה ההיא. Fast forward לאמצע 2016 ואני בחזרה בארץ, MAVEZE אירגנו ערב הקרנת סרט על הגג וזו הייתה הפעם הראשונה שנפגשנו במציאות. החיבור היה מהיר, אבל דנה החליטה שהיא רעבה ובאמצע הערב היא הלכה עם חברה לנאפיס. החלטתי שהפעם אני לא נותן לה ללכת והתעקשתי על מפגש נוסף, הפעם רק אני והיא. השאר היסטוריה.

איך זה לצאת עם בלוגר/ית? יש חששות?

דנה ורז: הכל הרבה יותר פתוח כי אנחנו בקבוצות חברות משותפות מהבלוגריה, אנו רואים הרבה יותר צדדים באופי ובהתנהגות אחד של השני וזה נותן לנו יותר כלים ונושאים הן אישיים והן מקצועיים לשוחח עליהם. לגבי החששות? כנראה למצוא שגיאות כתיב. קורה יותר מאשר אצל זוגות אחרים (-;IMG_0240

מה אהבת בפוסטים של דנה? מה אהבת בפוסטים של רז?

דנה: אני אוהבת את היכולת שלו לכתוב באופן וורסטילי ומנקודות מבט שונות. התיאורים המדויקים שלו שבונים תמונות מציאותיות, גם אם הסצינה מתרחשת על מאדים. הוא כותב בקלות ובטבעיות וכל מילה מלאת כוונה. אני אוהבת מאוד את האנקדוטות שלו שבאות להסביר מה שרצה להעביר וממחישות בצורה זורמת ואסוציאטיבית רגשות שמאתגרים בד"כ להמחשה.
רז: אני אוהב את השפה העשירה שלה, המשפטים הקולחים. אוהב את הרצינות שבה היא כותבת, המחקרים המעמיקים שהיא מבצעת כשמתיישבת לכתוב על נושא מסוים, ממש על סף תחקיר עיתונאי. זה קורה במיוחד בביקורות הקולנוע ובסקירות מוצרים שחשוב לה לתת תמונה מלאה לקוראים, וכמובן מתובל בהומור הייחודי לה. יש לה יכולת לכתוב בצורה שסוחפת את כולם ותמיד משאירה פניני חכמה, טיפים ועצות - כמו בחייה הפרטיים.IMG_0219

כמה פעמים אתם מתקשרים אחד לשנייה ביום?

דנה ורז: אנחנו גרים ביחד אז מספיקים לדבר המון פנים אל פנים, שזה הכי חשוב, וטלפונים יוצא לנו בין פעמיים לשלוש. שיחות מנהלה, התייעצויות, שיחות עידוד... אם השאלה היתה על מיסרונים התשובה היתה בחזקת 10 מהמספר הזה. משלבים המון תיוגים על כתבות ופוסטים מעניינים. בעיקר מ- Tasty ודפים נוספים שהם גורו של מזון בפייסבוק.

IMG_0198

אם הייתם זוג מפורסם, מי הייתם?
מלח ופלפל. כל אחד מוסיף תיבול ואקשן אחר לזוגיות וביחד החיים מלאים ועשירים יותר.

מה הדבר הכי מעצבן שדנה עושה? מה הכי מעצבן את רז?

רז: כשהיא קונה לי בגדים למרות שאני מבקש ממנה שלא. אחר כך אני נתקע עם ההחלפות. דנה: כשהוא מתלונן על זה שאני קונה לו בגדים ואח"כ הוא תקוע עם ההחלפות. ומעבר לכך הוא אלוף בדיונים. כל ויכוח איתו מרגיש כמו מינימום דיבייט בהארוורד - תשוקה תשוקה, אבל אני מעדיפה לשמור אותה לפעילויות אחרות...

IMG_0216

מה הדבר שאתם הכי אוהבים אחד אצל השנייה?

דנה: את שפת הגוף האלגנטית שלו. גם כשאנחנו רבים, אני אוהבת להביט במימיקה ובתנועות הניצוח של הידיים שלו. זה די מהפנט אבל אני משתדלת לשים פנים של קשוחה ולהמשיך בטיעונים (המנצחים) שלי. מלבד זאת הוא מאוד ספורטיבי ושמח ללכת איתי לסידורים ולשיגעונות שלי. בין אם זה לסייר בין חצרות בתים ולחפש ארכיטקטורה מעניינת או להיתקע 3 שעות בתור לגוונים אצל הספר. רז זורם והוא החבר הכי טוב שלי שמקל עלי את הסידורים המשעממים ביותר.
רז: השילוב של רוך וכוח. בכל דבר שהיא עושה. הלב שלה. היא אוהבת לחדש ולעשות מיני הפתעות, יש לה חוש הומור מיוחד לדוגמא שהיא עושה קריינות מצחיקה לתכנים שאנחנו צופים בהם ביחד. זה מקליל את החיים. יש בה תהומות של רגישות ולפעמים זה עוזר לה גם לעשות תהליכים ושינויים בחייה ולהאיר את עיני גם לשיח שלנו בקשר.IMG_0251

מה הדבר הכי רומנטי שעשיתם אחד בשביל השניה?

רז: הכי רומנטי אלו הכריכים שהיא מכינה לי, השילובים נועזים ומעניינים ולרוב גם די ספרטניים, תלוי מה השאריות שיש במקרר ומה לא פג תוקף, זה יוצא טעים ומושלם כל פעם מחדש! היה גם את הארון הענק שהיא התקינה כמעט לבד בזמן שהייתי בחו"ל. היא די מיסטר פיקס איט וזו תכונה די רומנטית לעשות בשביל הצד השני אם חושבים על זה.
דנה: כותבים פואמות אהבה בוואטאספ אחד לשנייה בתוספת של סלפי כמובן, והשבוע שהיינו בפראג ובילינו את כל הימים שלנו בחוץ בדוכני אוכל הרחוב. לשנינו אהבה לטיולים, אקטואליה, אוכל וקולנוע ובכל אנקדוטה קטנה של התחומים האלו אנו מוצאים רגעי רומנטיקה והסכמה.

על מה אתם רבים הכי הרבה?

דנה ורז: על זכויות השהייה של החתולה במרחבי הבית, כגון - להתכרבל איתנו מתחת לפוך.

IMG_0212

ולסיכום - איפה נמצא אתכם בעוד 10 שנים?

דנה ורז: בבית משלנו, עובדים ביחד על חברת הסטאראפ של רז וההמצאות של דנה שיקרמו עור למיזמים עובדים, מתווכחים על חופש המרחב של החתולה בבית ומקווים שיהיה צפוף ומאתגר יותר עם הרחבת המשפחה. אנחנו רוצים לפחות 5 מברשות שיניים שיחכו לנו כל בוקר באמבטיה.

ff

רוצים גם למצוא את האחד/ת שלכם/ן?
הגישו מועמדות לקהילת הבלוגרים של "מה וזה" >>

Your email was successfully saved