השנה לכבוד הולנטיינס החלטנו להרים את הכפפה ולהפיץ את האהבה! אספנו את הזוגות שהכירו ב"מה וזה", ועם קצת יין הוצאנו מהם את כל התשובות לשאלות הכי עסיסיות...

ברק קאופמן ונופר בלנק הכירו דרך "מה וזה" ביוני 2015, מאז הם ביחד וצפויים להתחתן השנה!

giphy (2)

אז איפה הכרתם אנחנו כבר יודעים, אבל איך הכל התחיל? מי היה הראשון שיזם יציאה מהמרחב הווירטואלי או במילים אחרות - מי התחיל עם מי?

ברק: אז ככה - נופר הייתה זו שיצרה את הקשר הראשוני - אחרי שקראה פוסט שלי שמצא חן בעיניה, היא שלחה לי בקשת חברות בפייסבוק ("הראיתי לו שאני קיימת בעולם, שאני כאן", כמו שהיא אוהבת לומר).
נופר: מכאן ברק היה זה ששלח הודעה, ביקש את מספר הטלפון ויזם את היציאה מהמרחב ווירטואלי.
ברק ונופר: אז כעת הדעות חלוקות - מצד אחד, נופר לוקחת לעצמה את ההצלחה, מצד שני, ברק חושב שבזכותו כלום לא היה קורה. בסופו של דבר, הכל עניין של "דלתות מסתובבות" וצריך שניים לטנגו.

IMG_0071

איך זה לצאת עם בלוגר/ית? יש חששות?

נופר: האמת שברק אף פעם לא היה בלוגר שמתמיד יותר מדי ("זה בא לי בתקופות, חודש שאני מפרסם בו ארבעה פוסטים ואז דממה של שנתיים"), ככה שהעובדה שהוא בלוגר לא השפיעה על היחסים כל כך.
ברק: נופר לעומת זאת, תמיד תמכה בפיתוח הצד היצירתי שלי, ככה שלפחות מבחינתה, הפרוייקט הנוכחי הוא סוג של סגירת מעגל שהיא מאחלת בשבילו.

מה אהבת בפוסטים של ברק?

נופר: אהבתי את הכנות שלו. הוא כתב בצורה כל כך חשופה ואמיתית שאי אפשר היה שלא להתחבר לפוסטים שלו. עובדה שהפוסט ה'גורלי', שבזכותו "התחלתי איתו", היה באוויר רק 24 שעות, וזכה לכמות צפיות מטורפת (מעל 1,000), וגם ברק זכה בזכותו לכמות לא מבוטלת של הצעות חברות בפייס מבנות, כולל אותי...

IMG_0072

כמה פעמים אתם מתקשרים אחד לשניה ביום?

ברק ונופר: אנחנו מדברים בטלפון פעמיים-שלוש ביום, אבל אנחנו בקשר די רציף בוואטסאפ, בתיוגים בפייסבוק ובשליחת ממים מצחיקים אחד לשני.

אם הייתם זוג מפורסם, מי הייתם?

ברק ונופר: דני וסנדי. גם התחפשנו אליהם בפורים האחרון. בכל אחד מהם יש קצת מחנון וקצת מהדארק סייד, קצת מהציניות וקצת מהרגישות. ובגלל זה אנחנו מרגישים כל כך שלמים ושלא חסר לנו כלום.

IMG_0078

מה הדבר שהכי מעצבן את נופר? מה הכי מעצבן את ברק?

נופר: כשברק לא עדין מספיק עם חפצים ושובר אותם. הוא לא מבין את הכוח שהוא מפעיל ואז אומר: "לא עשיתי כלום וזה נשבר/ נקרע/ נהרס!".
ברק: הכי מעצבן אותי שנופר מתקלחת ויש לה סיפור ממש חשוב לספר לי, אז אני צריך לעמוד בסאונה, להישען על הדלת ולהקשיב לה, למרות שזה יכול לחכות עד שתסיים...

מה הדבר שאתם הכי אוהבים אחד אצל השניה?

נופר: אני אוהבת את איך שהוא דואג לי, שאני מרגישה שממש אכפת לו ממני ושהוא ממש רואה אותי וחושב עליי כל הזמן.
ברק: את העובדה שהיא אוהבת אותי כמו שאני ומכילה אותי לחלוטין, כולל השריטות והפינות הגסות.

IMG_0090

מה הדבר הכי רומנטי שעשיתם אחד בשביל השניה?

ברק ונופר: אנחנו באופן כללי חיים קצת בסרט של דיסני - פתקים על הכרית, פתק בשקית של האוכל, גלויה על המקרר, לוח גיר בכניסה לבית שבו מברכים אחד את השני ומפתיעים באמירות נעימות. ותמיד יש פרחים טריים בבית! אנחנו זוג קצת דביק.

על מה אתם רבים הכי הרבה?

ברק: הריבים שלנו מתחילים על דברים קטנים, משתנים, אבל הם ממשיכים בגלל האופן שבו אנחנו רבים - אז אפשר להגיד שאנחנו רבים על "איך שאנחנו רבים".

IMG_0102

ולסיכום - איפה נמצא אתכם בעוד 10 שנים?

ברק ונופר: כנראה שבארץ, אם בארץ אז בטוח שבמרכז הארץ. גרים בבית יפה (נופר: "אבל צנוע") עם 2-3 ילדים (נופר: "וכלב". ברק: "בלי כלב". נופר: "אולי יהיה כלב". ברק: "לא יהיה כלב". נופר: "אבל אולי יהיה". ברק: "אבל כנראה שלא". נופר: "לא בטוח שלא").
נופר פרופסור לפסיכולוגיה (נופר: איזה מדליק זה אם יקראו לי פרופ' נוף?), עם מרכז טיפולי משלה. ברק יעבוד באחת מחברות הייעוץ או הטכנולוגיה הגדולות (ברק: "ויש לנו ג'יפ. ומנוי למכבי כדורסל"). נמשיך לעבוד קשה ומתוך תשוקה אמיתית להגשים את החלומות שלנו.

ff

רוצים גם למצוא את האחד/ת שלכם/ן?
הגישו מועמדות לקהילת הבלוגרים של "מה וזה" >>

Your email was successfully saved