אחד הדברים שהכי מוציאים אותי משלוותי אך יחד עם זאת מאוד גורמים לי לשלווה זה לנהוג.
מצד אחד, אני מרגישה חופשייה, משוחררת, מגבירה לי את המוזיקה בפול ווליום ושרה כמו משוגעת- וגם רוקדת, אגב- מראה מלבב, מטיילת לי ברכבי הקטנטן שאני חולקת עם אחיי יבורך ראשם ויושבת ממש קרוב להגה (מסתלבטים עליי רבות על כך יש לציין) תוך כדי היטרפות מהנוף המתחלף. לפעמים זה מאוד מרגיע אותי העצמאות הזו שאני מרגישה כשאני נוהגת וכיאה לי איך אפשר מבלי מחשבות שיטפטפו פנימה תוך כדי. במקלחת, לפני שינה ובנהיגה אלו הזמנים העיקריים שהמחשבות שלי מתחילות לנסוע כמהירות המכונית על הכביש.
 

#travel

A post shared by Lior《Lucy》Amado (@liorlucyamado) on


 ואז משהו קוטע לי את חוט המחשבה... הו האימה! נהגים עם חוצפה ישראלית! נוסו על נפשכם, זו מגיפה. אלו שצופרים בלי סיבה, אלו שנדבקים לגב של המכונית ולא משחררים, שמסנוורים באורות שלהם, שלא מאותתים (ממש כמו בחבילה עוברת, לא צפוי מה המוב הבא שלכם) והקטע הוא שגם כהולכת רגל אני נתקלת בנהגים שצופרים ומטרידים כך נשים- אקט מקומם מאוד, באמת שכבר עדיף לקלוט אתכם מחטטים באף.

 זה מטריד שהתרבות שלנו מרשה לעצמה להגיע למצבים האלה... עברנו את הגן, זה לא המתקן המצ'וקמק של המכוניות מתנגשות, התקדמנו, אתם אשכרה יכולים לגרום לאנשים לאבד חיים בגלל השטויות האלה. אני רוצה לחזור לרגיעה הזו, לכייף שבלנהוג ואני באמת מאמינה שאם כולנו נהיה יותר אדיבים בכביש נוכל כולנו להנות מזה ולא להילחץ, להתעצבן או להתבאס מנהיגה. זה יכול להיות אחרת וזה בידנו.
בדרך כלל אני מתחילה עם השירים אבל הפעם בחרתי להשאיר לסוף,  שיר שכתבתי כדי שנישאר עם הטעם המתוק והצד החיובי שבנהיגה: 
 

#cows

A post shared by Lior《Lucy》Amado (@liorlucyamado) on


הדרך לפניי / לוסי
מרחבים פתוחים
חלומות גדולים 
חלון הזדמנויות ודלת הרוח בפניי, 
הנוף שמול פניי 
עיניי פקוחות ומתפעלת 
להריח את החופש
 לחוש העצמאות 
כמו ריחוף לרגע 
של תלישה מהמציאות
 מרגישה עצמי כמו אש 
מכף רגל ועד ראש 
מחכה להתפרץ החוצה 
ישירות מבלי לחשוש 
זו אני כאן מול עולם 
צבעוני ומעומעם 
כמו פרח שנפתח לאט ומגלה
 בין עבר, הווה, עתיד 
עוברת כמו כולם 
אז אעצור לי לדקה
 ואהנה מרגע אחד מושלם.


//ליאור לוסי אמדו

Your email was successfully saved