הגדרה לאהבה/ לוסי 
כיצד ניתן לתאר במילים 
תחושה כה מציפה ועמוקה 
לעיתים גוררת לשיגעון
בין אם לטוב ובין אם לרע 
אך ברגע שטבלת 
בכל גופך נצבעת 
ובידך לבחור אם לשלחה
 ולהעבירה הלאה.
אז מבלי להכביר במילים 
ישנם מושגים קיימים 
שמתבטאים בהרבה מעשים 
והשתיקה יפה להם. 


בתור נערה אני זוכרת כמה רציתי חבר ביום הזה. כמה רציתי לחלוק את כל האהבה שהייתה בתוכי ושיעניקו לי אהבה חזרה כמו שראיתי בסרטים ובסדרות (תודה מיוחדת על הפנטזיות הלא מציאותיות לתכנים בספרדית). 

אבל מי אמר שיום האהבה נועד רק לזוגות מאוהבים? תחשבו על זה רגע. איזה יום מלא אור וחום - יום האהבה! גורם לי לרצות לחבק את כולם. להפיץ אהבה לכל מי שקרוב לליבי.
קיימים סוגים רבים של אהבות, בשלל מינים ונטיות. במיוחד בימינו, כשהכל מאוד פתוח לדיון והתנסות: פוליאמוריה, ביסקסואליות ואפילו אהבת עצמי. יש אנשים בעולם שמתחתנים עם חפצים או עם עצמם (אמיתי, google it כדי לוודא אותי).

וחוץ מאלו שאנחנו אוהבים כל יום מחדש ומודים על כך שהם בחיינו (מקווה שאתם אכן מודים ואם לא - כדאי להתחיל, כי מגיע להם) אולי אפילו להתעלות על עצמנו ולאהוב את מי שבדרך כלל אנחנו ממש לא אוהבים? לקבל רגע את האנשים האלה שבמהלך חיינו סלדנו מהם ופגעו בנו קשות, את האהבות הישנות שלנו וחברים מפעם שהיום כבר לא חלק מאיתנו - אולי פשוט נודה על כל מה שכן קיבלנו מהם ועל השיעור שעברנו בזכותם? על מתנת האהבה שזכינו להרגיש כלפיהם פעם?
 
אפילו האנשים החולפים ביותר בחיינו כמו נהג האוטובוס שלא אהבנו איזו תגובה שלו, הנהג שצפר מאחורה בכביש, המוכרת בקופיקס שגילגלה לעברנו עיניים. כנראה שעבר עליהם יום לא קל. כנראה שלא טוב להם כרגע. כנראה שהם באמת צריכים אהבה וחמלה.

בואו כולנו נאהב ביחד, יש לנו כוח עצום שלעיתים אנחנו אפילו לא מודעים אליו. נסו לפעול מאהבה, למרות שלפעמים זה ממש קשה ואפילו מאתגר.
והדבר החשוב מכל - תאהבו את עצמכם. תקבלו את עצמכם עם כל מה שבאתם איתו לעולם. אם לא נאהב את עצמנו לא נוכל לשלוח אהבה לאחר.

// ליאור לוסי אמדו
 

Your email was successfully saved