*הפוסט כתוב בלשון נקבה אך פונה לכלל המגדרים.

נשבר לך הלב? שברת את הלב למישהו? בין אם זו האופציה הראשונה או השנייה, יש לי הצעה מעולה, שתסדר אותך לקראת התקופה הקרובה שתעבור עלייך:

המתכון:
קחי גומייה נוחה לשיער ועשי גולגול מנקות, או בשמו השני: אבו-עגלה.
לאחר מכן גשי לשירותים והצטיידי בנייר טואלט.
עכשיו, גשי לארון והוציאי את הקפוצ'ון הכי פלאפי, פרוותי, עוטף ומרמשלואי שאת מוצאת. לבשי אותו, הוא מעכשיו השמיכה הניידת והחיבוק שאת צריכה. אה, וגם בוקסר או טרנינג שדורש שינה.

קחי את הפלאפון. התקשרי לאדם שאת הכי אוהבת וסומכת עליו בעולם כולו ותקבעי איתו/ה לעוד שעה.
כשהפלאפון עוד בידך, הסירי עוקב מכל דבר אפשרי ששייך לאקס. תפתחי תיקייה עם השם שלו או שם שתדעי לזהות ואת כל התמונות המשותפות שלכם תאחסני שם. רחוק מהעין, רחוק מהלב.

תערכי רשימת קניות של אוכל מנחם: בין אם זה שוקולד חלב וחמאה לפונדו, עם פירות שווים בצד ובקבוק יין בצד השני, ובין אם זה במביסלי וקליק, מאק&צ'יז, או שהאדם שאת הכי סומכת ואוהבת יביא עימו איזו ג'ארה של שני הגברים שלעולם לא יאכזבו אותך- בן & ג'רי.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#vintage #game #pub #sour #bag #girl #snake #tetris #cheers

A post shared by 𝕃𝕚𝕠𝕣《𝕃𝕦𝕔𝕪》𝔸𝕞𝕒𝕕𝕠 (@itslucyland) on


תבכי את חייך, תוציאי הכל! את הזעם תוציאי על משהו (חיית המחמד היא לא אופציה, אני חוזרת, חיית המחמד אינה אופציה) או על שק איגרוף בו תדמייני את פני האקס והמכשפה שהציקה לך בחטיבת ביניים - שתי ציפורים במכה, שניים במחיר אחד.

האדם האהוב הגיע. לנשום עמוק. להתיישב. יש לך אישור לברבר כמה שרק תצטרכי על מה היה, מה היה צריך להיות ובעצם כל מה שרק תבחרי. לאחר מכן, תתחבקו חזק חזק.
עכשיו נשימה נוספת. לאחר שפרקת הכל ואכלתם/ן בהנאה ובשובע לאור נרות את יותר ממוזמנת לבחור סרט שישפריץ לך את היין מהאף מרוב צחוק.

האדם האהוב הולך. זהו השלב שבו את נשארת עם עצמך ועם מחשבותייך. היכנסי לפוך, תזכירי לעצמך שלכל דבר יש סיבה, גוש פגוע ושיכור שכמותך, ותחייכי את חיוך החופש. חיוך ענק. חיוך של בחירה עצמית שהרגישה לך נכון. חיוך שמזכיר לך שכל מה שקורה בחיים הוא לטובה. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spread some #magic , #babe . Gotta love those #squers . #atthebeatch

A post shared by 𝕃𝕚𝕠𝕣《𝕃𝕦𝕔𝕪》𝔸𝕞𝕒𝕕𝕠 (@itslucyland) on


// ליאור לוסי אמדו

Your email was successfully saved