הן בכל מקום, רודפות אותנו מכל מדיה אפשרית. בטלוויזיה על תקן הכוסית התורנית בריאליטי החדש של הקיץ (מה זה הפעם? "מדבר סהרה"?), בפייסבוק באיזה פוסט מלוקק של "הצינור" לבושות במדי צה"ל עם פרצוף קטן, מאופר וחצי עצוב למצלמה, או במסדרונות האינסטגרם. הו האינסטגרם. שיטוט קל ב"חיפוש" ומיד תגיעו אליהן. שיער בהיר, במיוחד בקצוות. בגד ים קטנטן, רקום וגבוה על המותן, כזה שמכסה בדיוק את המקומות הנכונים. צבע עור מוקה, כזה שאפשר להגיע אליו רק לאחר שהייה של חודש לפחות, יום יום בחוף הים, על חשבון המשכורת השמנה של אבא (או משלם המיסים, לכו תדעו). הן תמיד יהיו מקיסריה, כפר שמריהו או נווה ממון, ילמדו בבינתחומי משהו שנראה כמו "מדעי האפטר פארטי", יטוסו ברחבי עולם בפירסט קלאס ויגרמו ללסת שלנו ליפול מרוב קנאה כי המלון שהן שוהות בו נמצא על רקע הדסקטופ שלנו. תצלום בשכיבה מוגזמת על סף בריכה שמתחברת לאוקיינוס השקט במקום טרופי רנדומלי? צ'ק! תצלום אחר עם כוכב ים (זכרו לברכה), זר פרחים א-לה-לנה-דל-ריי על הראש והמון נמשים על הפנים- צ'ק. תצלום בעמידה עם הנפות ידיים לא לגיטימיות ברכב שטח צבעוני, בבגד ים שהוזכר קודם, כמו שאבא קנה לברבי שלי כשהייתי בת חמש- צ'ק.  תצלום בפארק או חדר כושר עם מאמן אישי וטייץ צבעוני צמוד מדי עם הכיתוב מעורר החרדה "Good vibes after workout"- צ'ק. עוד מאות תצלומים של פרצוף ברווז מנשק קלות למצלמה בכל התנוחות ואמצעי התאורה הקיימים? צ'ק. 

Training time with @nikewomen #flyknit #nikepro ????? A photo posted by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on


 


Training time with @nikewomen #flyknit #nikepro ?????

A photo posted by Neta Alchimister (@neta_alchimister) onבעעעעעע! מה נהיה פה? איך כל הבחורות השתכפלו? הפכתן להיות משפחת קרדשיאן? פתאום לכולן גדלו התחת, השפתיים והעיניים! ככל שאני גוללת מטה אני שמה לב שהטרנד הדוחה הזה ממלא לי את הפיד בזמן שהוושט שלי רק גוללת מעלה. 

Love my perfect hat @las_hats ?? A photo posted by noabeny (@noabeny) on


 

A photo posted by noabeny (@noabeny) on 

? my @smtofficial #smt A photo posted by noabeny (@noabeny) on


  

תמיד יוצאת מרוצה ? @sheri_reut ?? A photo posted by noabeny (@noabeny) on


אתן נראות אותו הדבר! אף אחת מכן לא מיוחדת! אתן אפילו חברות אחת של השניה ומצטלמות יחד או מעלות תמונות של החברות בחשבון שלכם ואז אני בכלל מתבלבלת מי זו מי. נכון, אני לא אתווכח - אתן יפות, מושכות, אני בטוחה שגם לרובכן יש הרבה לתת מעבר לזה. 

Summer is ? ... Our first day of shooting came to an end ? @bananhot - is the best way to start this summer ??? #bananhot A photo posted by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on


למה לא לנסות להיות קצת שונות, יוצאות דופן, שלפחות לצופים מהצד יהיה קל להבדיל ביניכן? //לילך דהן


 

Your email was successfully saved