הפעם את תקשיבי לי טוב. היחיד שידפוק לך בדלת הוא השליח של הפיצה וגם זה לא יקרה יותר מדי פעמים. גם בגלל שזה לא כזה בריא, אבל בעיקר בגלל שזה לא כיף גדול לשבת על מגש של פיצה לבד, גם אם היא אישית. אל תסתכלי עליי ככה, ברור לי שזה לא בדיוק מה שרצית.


את לא צריכה לספר לי, אני יודעת כמה זה יכול להתיש. שוב להתבונן בזרים דרך אפליקציות ואתרים, שוב לקרוא הודעות מגברים שראו תמונה אחת שלך וחושבים שזה מספיק בשביל להכיר. יהיו שיגידו "צרות של עשירים יש לך את", אבל אף פעם לא הבנת איך מבין כל האפשרויות את אמורה לעשות את הבחירה הנכונה, ובכלל - איך לעזאזל אפשר להרגיש משהו לסתם תמונה?!


אל תהיי כזאת, מאוכזבת. אני זוכרת איך היית בטוחה שלך זה יקרה אחרת, לך זה יבוא בקלות. חשבת שכל שתידרשי לעשות הוא להגניב לעברו חצי מבט ואולי איזה שליש חיוך. די עם זה, מספיק עם התמימות, את שומעת? היום את כבר צריכה לדעת שזה לא כל כך פשוט להתאהב.


okc2 זה רק נראה פשוט

תשכחי. בואי נתחיל בלמחוק כל זיכרון מהאחרון שפגע. תשמידי ניצנים של רגשות שטעית לחשוב שהם הדבר האמיתי, תאפסני בתא נידח במוח רגעים יפים של פעם. היום את כבר יודעת שיופי זה לא הכל ושהם היו בסך הכל משהו חד פעמי. תפסיקי לשחזר בראש נשיקות רכות ומילים חמות שהוא אמר לך. זה כמו צ'יפס בלי גרגיר אחד של מלח, חסר טעם. אל תעשי לי עכשיו פרצוף של נעלבת, אני לא אשמה שאת מסרבת ללמוד מטעויות.


שכחת? עכשיו תקומי. שמעת נכון, אפ על הרגליים. אני יודעת שבשבילך דייטים הם מילה נרדפת לשנאה אבל תציצי רגע לעבר הספה, רואה איך היא כבר קיבלה את הצורה של הישבן שלך? אז לכי תתלבשי אבל נשי, ותתאפרי קצת אבל טבעי. את יכולה להתקשר אליו אם את רוצה, אין בזה שום דבר פסול, ואם מתחשק את גם יכולה להיות זו שתזמין אותו לצאת. אין לך במה להתבייש, אנחנו לא בימי הביניים, גם ככה את מרוויחה פי שתיים ממנו.


קמת? עכשיו תשמחי. מעטים האנשים שיודעים כמה מצחיקה את יכולה להיות. אני זוכרת זמנים שהחיוך לא היה יורד לך מהפנים, שמרוב צחוק הייתה נתפסת לך הלסת, עכשיו את רק דואגת שזה לא יעשה לך קמטים. תפזרי חיוכים גם אם הם לא של 'קולגייט'. זה ממלא את הבפנים ומנחם הרבה יותר ממתוקים, וגם - פרצוף תשעה באב לא באמת מחמיא לאף אחד.


קומי כבר! קומי כבר!

עכשיו רק תוציאי. אל תחסכי במילים, כי בסוף כשבאמת תרצי לדבר כבר לא יהיה שם מי שירצה להקשיב. תקיאי את כל מה שיש לך להגיד, על הדף, בפניו. אל תניחי הנחות לגביו אפילו שיש לך אינסטינקטים בריאים. תלמדי אותו, אותך איתו. לא סתם יש לך מוח, אין לך שום סיבה לא להרגיש בנוח לשתף.


תשמעי מה אני אומרת לך, רק הפעם. אין טעם לחכות לאהבה שתבוא כי היא חושבת את עצמה קריירה. אני לא הראשונה לומר שבשביל תוצאות שונות צריך לשנות. תעשי דברים אחרת ותראי שאולי את לא תפתחי את הדלת, אבל מה שבטוח - ייפתח לך הלב.// לימור ישעיהו


Your email was successfully saved